WhatsApp’a gelen yeni özellik, görüntülü konuşmayı sevenleri çok mutlu edecek WhatsApp’a gelen yeni özellik, görüntülü konuşmayı sevenleri çok mutlu edecek
Güney Koreli teknoloji devi Samsung için geri sayım başladı. Bir süre önce yapılan açıklamaya göre 1 Şubat itibariyle tanıtılacak olan Galaxy S23 serisi, Samsung için hayati öneme sahip bir seri olarak görülürken, şirketin sadece bu telefonların üzerinde çalışmadığı da kesin. Nitekim son gelen haberler Galaxy A34 ve Galaxy A54’e yönelik.

Samsung’a yakınlığıyla bilinen bir internet sitesi tarafından paylaşılan görselde, Galaxy A34 ve Galaxy A54 modellerinin tasarımları sızdırıldı. Her iki telefonun da aslında büyük ölçüde birbirine benzediklerini söylemek mümkün. Ancak Galaxy A34 modeline baktığımız zaman, delikli ön kamera tasarımına sahip olduğunu, A54 modeline baktığımız zamansa damla çentik tasarımını benimsediğini görüyoruz.

Öte yandan özellikle Galaxy A54’ün hem tasarım çizgilerinin tamamını hem de özelliklerini öğrenmek için çok fazla beklememize gerek yok. Nitekim Samsung tarafından yapılan açıklamaya göre bu akıllı telefonun 18 Ocak’ta tanıtılacağını bir kez daha hatırlatalım.

Galaxy A34 modeline baktığımız zamansa, bu telefon için henüz kesinleşmiş bir tarih olmadığını belirtelim. Ancak gerek Samsung’a yakın kaynaklardan gelen sızıntılar gerekse de Samsung cephesinden yapılan açıklamalar dikkate alındığında bu telefonun da 2023 yılının ilk çeyreği içerisinde satışa sunulacağını söyleyebiliriz. Bakalım bu iki yeni telefon hangi özelliklerle ve daha da önemlisi nasıl bir fiyat politikasıyla satışa sunulacak.