Enkazdan kurtuldu, kayboldu… 15 aylık bebek Süleyman’dan sevindiren haber Enkazdan kurtuldu, kayboldu… 15 aylık bebek Süleyman’dan sevindiren haber
Omuz, vücudumuzun en hareketli eklemi. Bu kadar fazla hareketlilik de omuzumuzu yaralanmalara açık hale getiriyor. Hatta uzmanlara göre her dört kişiden biri hayatının bir döneminde mutlaka omuz ağrısı şikâyeti yaşıyor.

Omuz ağrısı denince akla ilk olarak bilgisayar başında çalışanlar gelse de sürekli araç kullananlar, eğilerek çalışmak zorunda olanlar, diş hekimleri ve sık egzersiz yapanlar da bu sorunu yaşıyor. Özellikle gece yaşanan omuz ağrıları kişiyi uykusundan edebiliyor.

D.K. de hafif başlayan ama gün geçtikçe şiddetlenen, özellikle de geceleri yoğunlaşan omuz ağrısı şikayetiyle doktor doktor dolaştı. Her gittiği doktor farklı teşhis koydu ve çeşitli tedaviler uyguladı ancak hiçbiri çözüm olmadı. Bu süreçte D.K. aylarca hastanede kaldı, üç ameliyat geçirdi ve daha olması gereken ameliyatlar bulunuyor. Şu anda omzunu kullanamıyor ve kolunu hareket ettiremiyor. Gelin yaşananları D.K.'nin ağzından dinleyelim.