MakerBot son teknoloji 3D yazıcı sistemleri, her tür 3D ürün ihtiyacınızı en hızlı ve en kaliteli şekilde üretebilmeyi hedefleyen, ülkemizde de halihazırda kullanımı olan en iyi markalardan bir tanesidir. MakerBot ile mühendislik, mimarlık, robotik gibi pek çok alanda kullanabileceğiniz sayısız ürünü tasarlayıp üretme gücüne sahip olursunuz. İki farklı serisinin satışa sunulduğu MakerBot 3D yazıcılar, masaüstü yazıcılar olduğu için son derece inovatif ve kullanışlı yazıcılardandır. Bu nedenle 3D yazıcı arayan kişiler arasında da en çok tercih edilen ürünlerin başında gelmektedir.

YouTube beklenen özelliği sunuyor! YouTube beklenen özelliği sunuyor!

Yüksek Hassasiyetli 3 Boyutlu Yazıcı

MakerBot Method serisi ürünleri ile, son derece yüksek hassasiyetle birlikte ürünlerinizi kusursuza yakın bir şekilde üretme imkanına sahip olursunuz. Ölçüsel hassasiyet ile yüksek mekanik dayanıma sahip ürünler üretebileceğiniz Method ve Method + serisi, mimarlık ve mühendislik alanları için en iyi seçenek olacaktır. Buna ek olarak, öğrencilere robotik ve başka gelişim alanlarında yardımcı olabilecek Replicator serisi ile sanat ve tasarım alanında da hızlı prototipleme uygulamaları yapılabilmektedir. Tüm bu ürünlerin masaüstü boyutta olmaları, 3D yazıcı alanında çok tercih edilmelerine sebep olmaktadır.

Kaliteli Ürünler için Son Teknoloji 3D Filament

3D yazıcı filament denilince akla gelen belli başlı ürünler mevcuttur. MakerBot ile bu ürünlere çok daha dayanıklı, SR – 30 gibi filamentler de eklenerek tasarımlarınızın çok daha kaliteli olmaları sağlanmaktadır. Filament seçimi 3 boyutlu yazıcı için son derece önemlidir. Bu nedenle kullanılan filamentlerin mimarlık, mühendislik, sanat ve eğitim alanları için daha kaliteli ürünler arasından seçilmesi, tasarımların da daha inovatif ve kusursuz görünmesine yardımcı olacaktır.

3 boyutlu yazıcı alanına büyük yenilik olarak giriş yapan MakerBot markası, ülkemizde pek çok alanda kullanılabilecek, son derece kullanışlı ürünler üretmektedir. Masaüstü boyuttaki minik yazıcılara ek olarak Replicator Z18 gibi daha büyük hacimli mimari maket ve sanat tasarımları için daha büyük yazıcılar da ürettiğini belirtmek isteriz. Tüm bunlara ek olarak, 3D yazıcı filament alanında da kendini geliştirmiş olan MakerBot ürünlerine bir şans tanımanız gerektiğini düşünüyoruz.