CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, “Türkiye’yi büyüteceğiz, güzelleştireceğiz, herkes kucaklaşacak. Cumhuriyet Halk Partisi’ne sempati duymayanlar var, doğrudur. Biz de yanlışlarımızla yüzleşiyoruz. Eksikliklerimiz varsa onları gidermeye çalışıyoruz” dedi.

10 ilçede 14 adrese DEAŞ operasyonu 10 ilçede 14 adrese DEAŞ operasyonu
CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu, dün Adıyaman ve Malatya’da ziyaretlerde bulundu. İlk olarak Adıyaman Besni'ye bağlı Şambayat beldesine giden Kılıçdaroğlu, daha sonra da Gölbaşı ilçesinde yaşayanlarla bir araya geldi. Kılıçdaroğlu, CHP Genel Başkan Yardımcıları Ali Öztunç ve Veli Ağbaba ile Grup Başkanvekili Özgür Özel'in de eşlik ettiği ziyarette, siyasetin toplumu ayrıştırmak için değil kucaklamak için yapıldığını belirterek, “Siyaset zenginleştirilmek için yapılmaz, siyaset vatandaş zenginleşsin diye yapılır. Siyaset halka hesap vermektir. Halka hesap vermeyen siyaset, karanlık odaklara hizmet verir demektir” dedi. Kılıçdaroğlu, şöyle konuştu:

6’LI MASA LİDERLERİ OLARAK BİR ARADAYIZ

“Bizler 6'lı masanın liderleri olarak Türkiye'yi huzura kavuşturmak istiyoruz, Türkiye'yi büyütmek istiyoruz, Türkiye için çalışmak istiyoruz. 6 lider bir aradayız, beraberiz. Bu ülkeye demokrasiyi getireceğiz. Türkiye'de herkes kucaklaşacak.