Erkekler, genellikle kadınların hangi davranışları çekici bulduğunu merak, eder çünkü kadınları etkilemenin en kısa yollarını bulmak isterler. Erkekler genellikle kadınları etkilemek için olduklarından daha zengn, genel kültürü yüksek, çalışkan ve başarılı olduklarını söyleyebilir. Ancak kadınlar için bazen tüm bu kalıplara bile gerek yoktur. Çünkü farkında olmadan yaptığınız bazı davranışları çok çekici bulurlar. Kadınların çekici bulduğu davranışları bu yazımızda bulabilirsiniz.

Erkekler, genellikle kadınların hangi davranışları çekici bulduğunu merak, eder çünkü kadınları etkilemenin en kısa yollarını bulmak isterler. Erkekler genellikle kadınları etkilemek için olduklarından daha zengn, genel kültürü yüksek, çalışkan ve başarılı olduklarını söyleyebilir. Ancak kadınlar için bazen tüm bu kalıplara bile gerek yoktur. Çünkü farkında olmadan yaptığınız bazı davranışları çok çekici bulurlar. Kadınların çekici bulduğu davranışları bu yazımızda bulabilirsiniz. Vazgeçilmez bir erkek olmak için adım adım bu yolları deneyin.

Kadın erkek ilişkilerini anlayabilmek sanıldığı kadar kolay olmaz. Hoşlandığınız bir kadını etkilemek için harekete geçmek istiyorsanız davranışlarına dikkat etmeniz gerekir.

Kendinizle ilgili her zaman dürüst olarak ve doğal davranarak çekici bir erkek olabilirsiniz. 5 adımda vazgeçilmez bir erkek olabilmek için bu adımları takip edin.

1-GÖZ TEMASI

Etkili bir iletişim için göz teması kurabilmek önemlidir. Göz teması kurarak ve kendinizden emin bir şekilde bahseder bir kadının kalbini kazanabilirsiniz.

Küçük, kaçamak bakışlar tüm samimiyetinizin karşı tarafa geçmesine yardımcı olur. Gözleriniz hiçbir şey saklayamaz. Tüm gerçekliğiniz bakışlarınızla belli olur. Eğer hoşlandığınız bir kadını etkilemek istiyorsanız mutlaka göz teması kurun.

2- İYİ İLETİŞİM KURMAK

Kadınlar kendilerini anlayan ve dinleyen erkeklerle birlikte olmak ister. Kendilerini böyle erkeklerin yanında güvende hissederler.

Aşırı kavgacı ve her konudan tartışma çıkaran erkekler, kadınları yorar. Kadınlar için sürekli tartışma halinde olmak son derece rahatsız edici olur.

Bu sebeple doğru ve etkili bir iletişim kurmayı tercih etmelisiniz. Hoşlandığınız kadını dinlediğinizde ve onu anlamaya çalıştığınızda kazanan taraf her zaman siz olursunuz.

3- NAZİK VE KİBAR OLMAK

Kadınlar, kaba davranışlardan hiç hoşlanmaz. Yanındaki insanın duruşuyla ve tavrıyla her zaman dikkat çekmesini isterler. Kadınlar bir erkekle buluştuğunda onun sosyal çevresiyle olan ilişkilerini çok önemser.

Eğer kaba davranışlarda bulunuyorsa ve çevresindeki insanlara saygısı yoksa bir an bile o erkeğin yanında durmak istemezler.

Vahşeti çamurluk ortaya çıkardı! Tülayı dövdü, arabayla ezdi sonrası korkunç Vahşeti çamurluk ortaya çıkardı! Tülayı dövdü, arabayla ezdi sonrası korkunç

Etkileyici ve vazgeçilmez biri olmak için her zaman nazik davranır. Kibar davranışlarınız bir adım önde olmanızı sağlar.

4- KOMİK VE EĞLENCELİ DAVRANIŞLAR

Kadınlar her zaman mutlu ve keyifli vakit geçirmek isterler. Günlük hayatın stresinden ve sosyal hayatın yoğunluğundan uzaklaşmak için hayatındaki erkekle birlikte eğlenmenin yollarını arar.

Komik ve esprili bir erkekle birlikte olmak onların tüm neşesini yerine getir. Her konuyu açıkça konuşabildiği ve birlikte gülebildiği erkekleri çekici bulurlar.

5- BAKIMLI ERKEKLER

Kadınlar, tüm buluşmalarına en özenli haliyle gider. Ancak erkekler genellikle bakımlı olmak konusunda sınıfta kalır.

Oysa giyimine ve imajına özen gösteren erkekleri kadınlar her zaman çekici bulur. Dikkat çeken bir erkek olmak istiyorsanız kendinize en uygun imajı bulmanız gerekir. Saç, sakal, el ve tırnaklarınızın her zaman temiz olması gerekir. Bakımlı olduğunuz her an vazgeçilmez bir erkek olabilirsiniz.