Özer öldü mü? Somer ve Türkan boşanacak mı? Üç Kız Kardeş 37. bölümde neler oldu? Özer öldü mü? Somer ve Türkan boşanacak mı? Üç Kız Kardeş 37. bölümde neler oldu?

Gazeteci Barış Pehlivan, İmamoğlu davasının hakim ve savcısının AKP’lilerle birlikte çekilmiş fotoğraflarını paylaştı. Sosyal medya hesabından paylaşım yapan gazeteci Pehlivan'ın paylaşımları şöyle: 

Foto 1: En soldaki İmamoğlu davasının hâkimi Mehdi Komşul, en sağdaki AKP Sancaktepe yöneticisi Nezir Özalp. Foto 2: En soldaki AKP Sancaktepe ilçe yöneticisi Nezir Özalp ve eski İBB Başkanı Kadir Topbaş. Foto 3: AKP Sancaktepe ilçe yöneticisi Nezir Özalp'in Twitter sayfası.

VARAN 2! İmamoğlu'na ceza isteyen savcının adı: Furkan Okudan FOTO1: Savcı Okudan TÜGVA Koordinatörü ile… FOTO2: Savcı, AKP Canikli Belediye Başkanı’nın yeğeni çıktı. FOTO3: Savcının nikahını AKP’li Samsun Belediye Başkanı kıydı. FOTO4: Nikahta AKP Samsun İl Başkanı da vardı.

Bir diğer sosyal medya paylaşımında, İmamoğlu davasının savcısı, AKP Çaykara Gençlik Kolları Başkanı ile birlikte görülüyor.