İkinci el otomobil satışlarında kilometre oyununun cezası artırılıyor İkinci el otomobil satışlarında kilometre oyununun cezası artırılıyor

Beylikdüzü nakliyat firması olarak  ilk tercih olmamızın  en önemli  nedeni ise müşterilerimize  sunduğumuz  ücretsiz  sigortalama, beyaz eşya  kurulumu ve marangozluk hizmetinde de müşterilerimize  destek olmamızdır. Hünkar  Nakliyat  olarak  Beylikdüzü evden eve nakliyat işlemini gerçekleştiren ekip arkadaşlarımızı büyük  bir  özenle  seçiyoruz. Amacımız saygı ve sevgi   çerçevesinde siz değerli  müşterilerimize  hizmet sunabilmek. Tereddüt  etmeden  bizi tercih edebilirsiniz. Kaliteyi, samimiyeti ve dürüstlüğü  yaşadıktan  sonra  sizlerin ilk ve son tercihiniz olacağımızın  garantisini veriyoruz.

Beylikdüzü nakliye firmalarının belki de hiç  yapmadığı  bir hizmeti daha Hünkar Nakliyat  firması  olarak biz yapıyoruz. Dilerseniz evinizi de ekibimizin bir parçası olan  tecrübeli bayan arkadaşlarımız taşınmadan bir gün  önce  belirttiğiniz  adrese gelerek, mutfak eşyalarınızı,  giysilerinizi, aksesuarlarınızı yani evinize dair her şeyi kolileyip, paketlemektedirler. Üstelik  koliler , paketler  yani taşınmaya  dair her şey  firmamız  tarafından  temin edilmektedir. Bizi tercih ederek belki de ilk defa  yorulmadan taşınmanın keyfini çıkaracaksınız.