Öztürk Yılmaz: Erdoğan’ı seçimle oradan indirmezsem namussuzum Öztürk Yılmaz: Erdoğan’ı seçimle oradan indirmezsem namussuzum

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Muğla’da Menteşe Atatürk Bulvarı'nda Marmaris - Datça Yolu, Milas İçme Suyu Arıtma Tesisi ve Bodrum Devlet Hastanesi ile yapımı tamamlanan diğer projelerin toplu açılış töreninde konuştu. Erdoğan'ın açıklamalarından satır başları şöyle:

"Marmaris ziyaretlerimiz dışında epeydir Muğla'yla hasret giderememiştik. Sizleri özlemiştik. Sizlerle özlem gidermeye ve eser ve hizmetlerin açılışını gerçekleştirmek için geldik. Bugün Muğla bir başka. Eser ve hizmet siyasetimizin en güzel örneklerini Muğla'da görmek mümkündür.

KILIÇDAROĞLU'NA TSK TEPKİSİ

Müstemleke zihniyetlilerin kepazelikleri bitip tükenmek bilmiyor. Geçtiğimiz günlerde TSK'nın gücüne güç katacak bir savunma sanayii projemizin açılışında ordumuzun komutanlarıyla birlikte yaşadığımız sevince tahammül edemediklerini hep birlikte gördük. Bay Kemal, Sakarya Arifiye'de bu ordunun başkomutanı olarak Tayyip Erdoğan ne yaptı? Orada Fırtına Obüslerinin teslim törenini yaptı. Senin aklında, hayalinde böyle bir şey var mı? Böyle bir şey yapabilir misiniz? Altay tanklarının teslimini yaptık Bay Kemal. Bunlarla ordumuz çok daha güçlü. Bunlarla o terör örgütlerini inlerine gömdü inlerine.

'DEMİRTAŞ'I CEZAEVİNDEN ÇIKARAMAZLAR'

Bay Kemal sen bu teröristlerle dirsek dirseğe dolaştın. Cezaevlerindeki teröristleri de nasıl çıkarırız diye bunun gayreti içerisindesin. Boşuna uğraşma, o teröristler öyle oralardan çıkamazlar. Ama bu şimdiden vadediyor. Diyarbakır'da 51 vatandaşımızın ölümüne neden olan bu Demirtaş değil miydi? Şimdi çıkmız onları çıkaracağım diyor. Bu millet sana bu yolu açmaz. Bu millet terörden beslenenlere, kan emicilere bu ülkede yol vermez. Ben milletime güveniyorum, inanıyorum ve bu yolda el ele, omuz omuza yürüyeceğiz.

PKK'ya, ihanet çetesi FETÖ'yeegemenliğimizi hedef alan ülkelere, Türkiye ve Türk milleti düşmanlarına gösteremediği tepkiyi ordumuzun komutanlarına fütursuzca sergileyen, seviyesizce hakaret eden bir kişi bu ülkenin siyasetçisi olabilir mi? Anayasaya göre bu kardeşiniz bu ordunun başkomutanıdır. Bunu anayasa söylüyor.

ALTILI MASA ELEŞTİRİSİ

Bir masa kurmuşlar. Etrafındaki herkesten ayrı ses çıkıyor. Herkes ayrı hesap yapıyor. Bunlar anayasayı da hiç okumamışlar. Nasıl oluyor da hemen seçime gideriz diyorsun? Ah ah, neyse. Olanlar oldu. Bunların Allah bir dediğine inanın, başka hiçbir dedine inanmayın.

Masanın altında, üstünde sakladıkları gizli ortakları ayrı telden çalıyor. Daha ortada fol yok yumurta yok, şerlenmelerinden şımarmalarından yanlarına varılmıyor. Çünkü bunlar sadece zarar dostudur. Ülkenin ve milletin iyiliğini istediği tek bir örnek görülmemiştir."