Merdan Yanardağ ve Enver Aysever hakkında soruşturma başlatıldı Merdan Yanardağ ve Enver Aysever hakkında soruşturma başlatıldı
İngiltere'de yaşayan Bee Nichols (29) ve James Kavanagh (29), ilkokul arkadaşıydı. Ortak arkadaşları sayesinde zaman zaman bir araya geliyorlardı. Pandemide Nichols, karantinayı ailesinin yaşadığı Norwich'te geçirmeye karar verdi. 2020'de burada Kavanagh ile yeniden karşılaştılar.

Karantina arkadaşlıkları aşka dönüştü. Çift, önceki hafta iki gün izin alıp Letonya'ya tatile gitti. Nichols, bir gözetleme kulesine kızakla gidilen bir gezi organize etti. Burada erkek arkadaşına evlenme teklif etmeye hazırlanıyordu.

EN ANLAMLI TESADÜF

O gün ikisi de aynı renk bereler takmıştı. Nichols, diz çökerek evlenme teklif etti. Ama beklemediği bir şey daha oldu. Teklife 'evet' diyen erkek arkadaşı da diz çöküp aldığı yüzüğü çıkararak evlenme teklif etti. İkisi de bu tatili teklif için fırsat olarak görmüştü.

Şahit olan turistler bu anları kaydetti. Nichols, "Ruh eşine inanır mısınız bilmem. Aynı gün, aynı bereleri takıyorduk. İkimizin de aklından aynı şeyler geçiyordu. Bu kadar tesadüfü başka bir şeyle açıklayamıyorum" dedi.