Universal Studios Hollywood, 2026 yazında parkın ilk yüksek hızlı açık hava Roller Coasterını ziyaretçilere sunmaya hazırlanıyor. Fast & Furious: Hollywood Drift adı verilen bu yeni atraksiyon, ziyaretçileri Dom ve ailesiyle birlikte drift yapan arabaların heyecanını yaşatacak bir deneyim sunacak. Trenin tasarımı, bireysel araçların tam 360 derece dönebilmesini sağlayacak şekilde son teknoloji ile donatılmış. Bu da misafirlere hızlı ve adrenalin dolu bir yolculuk vaat ediyor.

Universal Studios Hollywood'un yönetim kurulu başkan yardımcısı Scott Strobl, parkın dinamik yapısına yeni bir heyecan katmak amacıyla böyle bir yatırım yapıldığını belirtti. Fast & Furious serisinin bu yeni üyesi, parkın halihazırda popüler olan Jurassic World, The Secret Life of Pets: Off the Leash, Despicable Me Minion Mayhem, The Simpsons Ride, Transformers 3-D ve Revenge of the Mummy gibi diğer büyük atraksiyonlarına katılarak ziyaretçilere unutulmaz anlar yaşatacak.

Bu Nokia telefonlar Android 15 güncellemesi alacak Bu Nokia telefonlar Android 15 güncellemesi alacak

2026'da Universal Studios Hollywood'a yeni hızlı ve öfkeli Roller Coaster geliyor

Fast & Furious: Hollywood Drift'in, parkın çehresini değiştirecek önemli bir yenilik olduğuna dikkat çeken Strobl, bu atraksiyonun Universal Studios Hollywood'u bir eğlence merkezi olarak daha da ileriye taşıyacağını ifade etti. Fast & Furious serisinin parklardaki yeri ise 2015 yılında Universal Hollywood'da açılan ve ardından üç yıl sonra Orlando'da hizmete giren Fast & Furious: Supercharged ile başlamıştı. Ancak Orlando versiyonu parkın en kötü atraksiyonlarından biri olarak değerlendirilmiş, hatta Universal'ın yaratıcı kıdemli başkan yardımcısı ve CCO'su Thierry Coup bu atraksiyonun onaylanmasının kariyerindeki en büyük hata olduğunu kabul etmişti.

Universal Studios Hollywood'un, ziyaretçilere sunacağı bu yeni ve heyecan verici hız treni ile 2026 yılında parkın cazibesini artırması bekleniyor. Fast & Furious: Hollywood Drift, ziyaretçilere sadece bir atraksiyon sunmakla kalmayıp, onları hızın ve adrenalinin doruklarına çıkararak eşsiz bir deneyim yaşatacak.