Ümit Özdağ'ı Atatürk'e benzeten açıklamaları ile gündem olan Zafer Partisi Aksaray İl Gençlik Kolları Başkanı görevinden alındı.

Zafer Partisi’nde skandala imza atan şahıs görevden alındı. Zafer Partisi Aksaray Gençlik Kolları Başkanı Emrah isimli şahıs, Ümit Özdağ’ı ‘yeni börü’ olarak açıklaması gündeme bomba gibi düşmüştü. Ayrıca;  “100 yıl önce Atatürk gelmişti, şimdi yeni ulu önderimiz Ümit Özdağ geliyor” açıklamasında bulunan Emrah isimli şahıs görevden alındı.

Bülent Turan'ın hedefinde 6'lı masa var: AK Parti'den kopan zavallılar için "acaba bunlar kim?" diye baktılar Bülent Turan'ın hedefinde 6'lı masa var: AK Parti'den kopan zavallılar için "acaba bunlar kim?" diye baktılar

Ne olmuştu?

Zafer Partisi Aksaray Gençlik Kolları Başkanı Emrah isimli şahıs sosyal medya hesabından paylaştığı videoda dikkat çeken açıklamalar yaptı. Gençlerle bir arada olduğu bir salonda çekilen videoda Emrah, Zafer Partisi Genel Başkanı Ümit Özdağ’a ilişkin şunları söyledi:

“Her yüzyılda bir gelirler. Yüzüncü yılımız doluyor. Ümit Özdağ geliyor. Gök Tanrı inancımıza göre yeni Gök Börümüz Ümit Özdağ. Yüz yılı doldurmak üzereyiz Atatürk gelmişti, ulu önderimiz, baş ulumuz. Şimdi yeni ulu önderimiz Ümit Özdağ geliyor.” demişti.