banner339
banner274

Devlet hastanesinde skandal! Morgtaki cesetlerle selfie çekti

Antalya Gazipaşa Devlet Hastanesi İdari ve Mali Hizmetler Müdürü F.S., kurumun morgundaki ölülerle özçekim (selfie) yaptığı iddiası ile polise ifade verdi.

Devlet hastanesinde skandal! Morgtaki cesetlerle selfie çekti
banner401
banner427

Antalya Gazipaşa Devlet Hastanesi korkunç bir iddia ile gündeme geldi. İddiaya göre; Hastanenin İdari ve Mali Hizmetler Müdürü F.S. kurumun morgundaki ölülerle özçekim (selfie) yaptı. Bunu alışkanlık haline getiren F.S., aynı hastanede görev yapan bazı personellerin şikâyeti üzerine gözaltına alındı. Telefonu teknik incelemeye alınan F.S. savcılık talimatı ile serbest bırakıldı.

BAŞHEKİM YARDIMCISI KONUŞTU

Gazipaşa Devlet Hastanesi Başhekim Yardımcısı Doktor Şebnem Çelik, iddiaların kendilerine ulaştığını ancak olayla ilgili resmi açıklamanın Antalya Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliği tarafından yapılacağını söyledi. Genel Sekreterlikten yapılan ilk açıklamada olayın araştırıldığı bilgisi verildi. 

OLAY ARAŞTIRILIYOR

Hürriyet muhabirine konuşan Antalya Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliği, “Olay tamamen bir iddia. Zaten söz konusu personel polise ifade verdikten hemen sonra serbest bırakılmış. Olayın yanlış anlaşılma ihtimali de var. Hastanede çeşitli fotoğraflar çekilebilir. Ancak kadavra ile fotoğraf çekildiği konusu şuan için netleşen bir şey değil. Konuyu tüm detayları ile inceliyoruz
dedi.

Güncelleme Tarihi: 31 Ocak 2017, 11:36
banner218