Sezona yine fırtına gibi başlayan TRT 1 ekranlarının rekortmen dizisi Teşkilat 50. Bölüm ile yine geceye damga vurdu. Yeni sezonda da adından söz ettirmeye devam eden iddialı dizide 5 isimle yollar ayrılmış oldu. İşte o oyuncular…

Seda Sayan'ın çocuk yanıtı şaşırttı! 'Yumurtalarımı NFT olarak satabilirim' Seda Sayan'ın çocuk yanıtı şaşırttı! 'Yumurtalarımı NFT olarak satabilirim'

Pazar akşamlarının vazgeçilmez dizileri arasında yerini alan Teşkilat yeni bölümü ile yine geceye damgasını vurdu.

Deniz Baysal YurtcuTurgut TunçalpMurat YıldırımGürkan Uygun ve Serdar Yeğin gibi usta isimlerin başrol oynadığı Teşkilat dizisinde ayrılık haberleri peş peşe geldi.

Yeni sezona adeta bomba gibi başlayan Teşkilat dizisi 50. Bölüm ile izleyicinin karşısına çıkarken 5 oyuncu artık kadrondan tamamen ayrılmış oldu.

Tims&B Productions imzalı, ilk bölümü 7 Mart 2021 tarihinde yayınlanan ve Milli İstihbarat Teşkilatı'nda çalışan kişilerin hayatını anlatan Teşkilat, 3. Sezonda 5. Ve son ayrılık da gerçekleşmiş oldu.

Yeni isimlerin katıldığı dizinin sloganı "Teşkilat seni bulur" olurken rekortmen dizi yine adından söz ettirmeyi başardı.

Hatırlanacağı üzere ilk 4 ayrılık geçtiğimiz sezon sonunda ortaya çıkmış ve Teşkilat dizisinde adeta büyük bir kıyım yaşanmıştı.

Yeni sezonu ile seyircinin karşısına çıkan Teşkilat dizisinde Çağlar Ertuğrul’un kadrodan ayrılacağı biliniyor ama yeni başrol daha da merak ediliyordu.

Teşkilat dizisinde Serdar karakterinin yerine ise Murat Yıldırım Ömer karakteri ile adeta çok hızlı bir giriş yaptı.

Pazar akşamlarının reyting rekortmeni dizisi Teşkilat’ta Çağlar Ertuğrul dahil tam 5 oyuncu kadrodan ayrılmış oldu.

Teşkilat dizisinin yeni sezonunda Çağlar ErtuğrulHakan BoyavEzgi şenlerNihat Altınkaya artık kadroda yer almayacak isimler.

TRT 1 ekranlarının iddialı dizisi Teşkilat’ta 5. ayrılık ise Halim karakteri ile genç oyuncu Orhan Arı oldu.

Genç oyuncu Orhan Arı Teşkilat yeni sezon ilk bölümde şehit olarak kadroya veda eden isim oldu.

Yani Teşkilat dizisinin yeni sezonunda tam 5 oyuncu ile yollar ayrılmış ve ekip yeniden değişmiş oldu.

Ayrıca önümüzdeki günlerde Teşkilat dizisinde başka isimlerin de kadrodan ayrılacağı konuşulanlar arasında.