banner339
banner313

Zeytin aşıklarına çağrı

Zeytin ve Zeytinyağı Tanıtım Komitesi (ZZTK) “İtiraf Edin” sloganıyla hazırladığı yeni prosesiyle zeytin aşıklarını ZZTK’ın fan kulübüne katılmaya davet etti.

banner362
Zeytin aşıklarına çağrı
banner328

Zeytin ve zeytinyağının tanıtılması ve tüketimin artırılması amacıyla ZZTK tarafından hazırlanan ve “İtiraf Edin” sloganıyla başlanılan davet metninde, “Aşkınızı artık içinize atmayın, gösterin. ZZTK, zeytin aşkına ne gerekiyorsa yapıyor. Sosyal mecraları da etkin kullanıyor. Tadıyla, kokusuyla soframızın temel besin maddesi olan zeytine aşık olanlar "Zeytinaşıkları"nda buluşuyor. Sizde ZZTK"nın fan sayfasına katılın, aşkınızı içinize atmayın” denildi.
Davette zeytin ve zeytinyağının önemine de işaret edilerek, “Akdeniz'in siyah incisi zeytin, varlığı ile hayatımıza her zaman sağlık ve güzellik katıyor. Ağacının dallarından süzülen pırıltılı Akdeniz güneşini ve sıcacık meltem rüzgârlarını, sofralarımıza ulaştırıyor. İçimize bir sıcaklık yayıyor.Tane tane ya da damla damla içimizi ısıtıyor; bizi gülümsetiyor. Zeytin ve zeytinyağlı yemekler sofralarımızı süslüyor; hayatımıza huzur, sağlık ve güzellik saçıyor. İşte bu yüzden, 6000 yıldır bu topraklarda vazgeçilemiyor ondan” ifadelerine yer verildi. iha

Güncelleme Tarihi: 09 Temmuz 2010, 14:15
banner218

banner344

banner343

google-site-verification=XM_gwNkBaKM19LDHoKaTOmBzvkdlKwOdKMcUtov1R-k