banner339
banner391
banner274

Honor 50 amiral gemisi geliyor!

Huawei markasından ayrılan Honor 50 ilk amiral gemisi modeli ile orta üst segmente göz kırptı. Yüzüklü kamera sistemi ile çok dikkat çekecek.

Honor 50 amiral gemisi geliyor!
banner353


Gelişmelerden anında haberdar olmak için Google News'te Aydınpost'a abone olun

Aydınpost'a Google News'te abone olun

Akıllı telefon pazarında adından söz ettirmek isteyen firmanın Honor 50 modelini bu ay içerisinde tanıtması bekleniyor. Akıllı telefonun bu modeli bağımsız bir marka olarak yoluna devam edecek olan Honor için son derece önem taşıyor. Seri olarak gelecek olan modelin Honor 50, Honor 50 Pro ve Honor 50 Pro Plus modelleri yer alacak.

Cihaz arka tarafta büyük göz alıcı ikili kamera tasarımı ile geliyor. Her iki kamerada da daha önce Xiaomi ’de gördüğümüz ve tasarımsal olarak göze hoş görünen yüzüklü kamera çerçevesi tasarımı dikkat çekiyor.Yüzüklü kamera sistemi oval parlak gümüş renginde 3 kameraya sahip ikili daireden oluşuyor. Ana sensörün üst kısmında 50 megapiksel çözünürlüğünde bir kamera, siyah ekranın alt kısmında ise periskop bir kamera yer alıyor. Diğer kameranın ise ultra geniş açı olduğu tahmin ediliyor.

Honor 50 yüksek hertz değeri sunan OLED ekran ve ekrana gömülü parmak izi tarayışı ile geleceği söyleniyor. Video izlemenin ve yüksek kristal netliğinde oyun oynamanın keyfini çıkaracaksınız. Merak edilen diğer önemli bir konu ise telefonun Google servisleri ile gelip gelmeyeceği. Beklentiler Google servisleri ile geleceği yönünde.
banner218

banner344

banner394

banner343

banner393

google-site-verification=XM_gwNkBaKM19LDHoKaTOmBzvkdlKwOdKMcUtov1R-k