banner158
banner218

Devil May Cry 5'e Bloody Palace modu geldi!

Capcom, Devil May Cry 5 için Bloody Palace modunu yayınladı. İşte detaylar!

Devil May Cry 5'e Bloody Palace modu geldi!
banner216

Capcom, Devil May Cry 5 için yayınladığı güncelleme ile birlikte oyuna Bloody Palace modunu ekledi. Bloody Palace modunda oyuncular Dante, Nero veya V karakterlerinden birisini seçerek gittikçe zorlaşan düşman ve boss ordularına karşı savaşarak hayatta kalmaya çalışıyor.

Devil May Cry 5'e Bloody Palace modu geldi!

Oyunun yapımcısı Mark Walker Bloody Palace, Deluxe sürüme dahil olan indirilebilir içerikler (silahlar, dış görünüşler, ek savaş müziği ve live action ara sahneler) ve ücretsiz güncellemeler dışında oyun için başka bir indirilebilir içerik planlanmadığını açıklamıştı.

Devil May Cry 5 PlayStation 4, Xbox One ve PC platformları üzerinde ulaşılabilir durumda. Oyunun standart sürümü PlayStation Store, Xbox Store ve Steam'de 399,00 TL. ‘Bloody Palace' modu güncellemesinin çıkış fragmanını yukarıdaki oynatıcıdan izleyebilirsiniz.

Capcom'un kendi içerisinde geliştirdiği özel RE motoruyla geliştirilen oyun, fotoğraf gerçekliğinde karakter tasarımları, baş döndüren ışıklandırmalar ve çevre efektlerinin yardımıyla gerçeğe eşdeğer grafiklerle seriyi zirvelere taşıyor.

Ölümcül silahlarla donatılmış şeytani düşman ordularını, havalı dövüş stillerini ustaca sergileyerek yok edin. İnsanlığın son umudu, kendi halinde üç iblis avcısının ellerinde ve üçü de iblislerin ele geçirdiği şehri geri alırken birbirinden tamamen farklı oyun stili sunuyor.

Henüz oyunu denemediyseniz sizleri DMC 5'in efsanevi hikayesine davet ediyoruz.

Kaynak:
Güncelleme Tarihi: 02 Nisan 2019, 10:12