banner83

Arasan hedeflerini açıkladı

Koçarlı’ya bağlı Yeniköy Beldesinde, tekrar belediye başkanlığına seçilen CHP’li Erdal Arasan, mazbatasını alıp çalışmalara başlamasının ardından, yeni dönem hedeflerini açıkladı.

Arasan hedeflerini açıkladı
banner94
banner26

Yerel seçimlerde yarıştığı her adayın kaliteli ve makama layık olduğunu ifade eden Yeniköy Belde Belediye Başkanı Erdal Arasan, “Bize verilen bu teveccüh halkımıza hizmet olarak geri dönecektir. Kavga ile değil barış ve kardeşlik içersinde birlik beraberlikle çalışacağız” dedi.
Geçmiş dönemde çok önemli çalışmalar yaptıklarını vurgulayan Başkan Arasan, yeni dönemde hizmetlerin devam edeceğini kaydederek, “Daha önce söz verdiğimiz gibi 5 yıl önceki seçim beyannamemizi fazlasıyla tamamladık. Bu seçimde yine bir seçim beyannamesi ile Yeniköy halkının karşısına çıktım ve seçimi halkım ile beraber kazandım. Önümüzdeki beş yıl içerisinde de hizmetlere kaldığımız yerden devam edeceğiz” diye konuştu.
Yeni dönemde Yeniköy Beldesine bir çok projeye imza atacaklarını iddia eden Arasan, şunları söyledi: “Koçarlı ve Bıyıklı Beldesinde Başkanlarımız değişti. Bu halkın takdiri ama biz hep beraber ilçemiz için beldelerimiz için el ele vererek çalışacağız”

Güncelleme Tarihi: 08 Nisan 2009, 10:57

banner102