banner339
banner313

Apple, iPhone 13'te gelişmiş hızlı şarj teknolojisi sunacak!

Eylül ayında lansmanı yapılması beklenen Apple iPhone 13 serisinin hızlı şarj desteği belli oldu. İşte detaylar.

Apple, iPhone 13'te gelişmiş hızlı şarj teknolojisi sunacak!
banner401
banner427


Gelişmelerden anında haberdar olmak için Google News'te Aydınpost'a abone olun

Aydınpost'a Google News'te abone olun

Apple'ın yeni telefon serisi hakkında güncel bilgiler gelmeye devam ediyor. Eylül ayında tanıtılması beklenen Apple'ın son serisi için hızlı şarj desteği belli oldu.

Akıllı telefon dünyasında hızlı şarj desteği 100w'a kadar performans sağlıyor. Dünya'nın önde gelen telefon üreticilerinden biri olan Apple ise hızlı şarj desteği konusunda oldukça geride. Ancak şirket bu durumu değiştirecek bazı adımlar atmaya başladı. iPhone 13 serisi daha önceki modellere kıyasla daha gelişmiş bir hızlı şarj desteği alacak.MacRumors’tan gelen bir rapora göre iPhone 13 serisi, 25W şarj desteği ile gelebilir. Önceki modellerinde maksimum 22W şarj desteği sunan Apple, çıtayı nihayet bir tık yükseltiyor. Ancak Android cihaz hızlı şarj performanslarıyla karşılaştırıldığında Apple hala oldukça geride kalıyor.

Yeni modellerle hızlı şarjın 25W olması durumunda adaptörler de değişecektir. Apple, halı hazırda adaptörlerini cihazlarıyla birlikte satmıyor. Beklenen iPhone 13 modellerinin daha gelişmiş ekranlar ve geliştirilmiş kameralar getirmesi bekleniyor. Yaklaşan telefonlar için iki yeni renk seçeneği ise mevcut: Sunset Gold ve Rose Gold. Cihazların depolama tarafında da bir yükseltme alması bekleniyor. Lansmana yaklaşık iki ay kaldığına göre, yakında tüm bu söylenti ve özellikler net bir şekilde belli olacak diyebiliriz.
banner218