banner339
banner313

Tudor'un planları tepetaklak

Rizespor maçı öncesi Bruma krizi ile uğraşan, derbiye kadar da kondisyon yüklemesi yapmaya çalışan Igor Tudor, Arena’da yenilen talihsiz golle yıkıldı.

Tudor'un planları tepetaklak
banner401
banner427


Poldi’nin boşluğunu doldurmak isterken Sneijder’i kaybeden Hırvat hoca zorunlu olarak sistemi değiştiriyor.

 

Göreve geldiğinden bu yana Igor Tudor, gün yüzü görmedi... Hırvat teknik adam, takımın başına geçmesinden 2 gün sonra Rize deplasmanına çıkmak için hazırlanırken Bruma krizini kucağında buldu... Karşılaşmada kaybedilen 2 puanla birlikte işler de daha da ters gitmeye başlarken takımın kondisyonu da Igor Tudor’un canını sıkan sorunlar
arasına dahil oldu. 
 
DERBİ öncesinde takımına kondisyon yüklemesi yapmak isteyen fakat ekibinin bir hayli kötü durumda olması nedeniyle bunu zamana yayan Tudor, derbiye takımını bu ortamda hazırladı. Beşiktaş’ı yenip rahatlamak isteyen Tudor, maçta frikikten Bruma’ya çarpıp gelen gol ile yıkılırken bu hafta da terslikler peşini bırakmıyor. 
 
SADECE 2 GÜNÜ VAR
 
SARI kart cezası nedeniyle Antalya deplasmanına çıkamayacak olan Podolski’nin boşluğunu doldurmak isteyen Tudor bu kez de Sneijder’i kaybetti. Hafta boyunca Wesley Sneijder’in merkezde yer aldığı sistemi oyuncularına ezberleten Hırvat teknik adam, bu oyuncusunu da kaybedince her şey tepe taklak oldu... 
 
SİSTEMİNİ değiştirmek için sadece 2 günü kalan Igor Tudor, esley Sneijder’in olmaması nedeniyle yeniden dörtlü savunmaya dönmeyi de düşünüyor. 

 

Güncelleme Tarihi: 04 Mart 2017, 09:28
banner218