banner339
banner313

Rekor transfer bitiyor! Grealish Manchester City'de

İngiliz futbolun yıldızlarından Jack Grealish, rekor bir bedelle Manchester City'ye transfer olmak üzere...Bu transferin 100 milyon Sterlin (117 milyon Euro) bedelle gerçekleşmesi bekleniyor.

Rekor transfer bitiyor! Grealish Manchester City'de
banner401
banner427


Gelişmelerden anında haberdar olmak için Google News'te Aydınpost'a abone olun

Aydınpost'a Google News'te abone olun

Aston Villa'nın İngiltere Milli Takımı'nın yıldızlarından Jack Grealish, rekor bir bedelle Manchester City'ye transfer olmak üzere...İngiliz basınında çıkan haberlere göre 25 yaşındaki oyuncu Manchester City ile sağlık kontrollerinden geçecek.

Pogba'nın rekorunu kıracak

Gelen bilgilere göre bu transfer için Manchester City 100 milyon sterlin (117 milyon Euro) bonservis ödeyecek. Böylece Manchester United'ın Pogba için ödediği 105 milyon Euro'luk rekorun yeni sahibi Grealish olacak.

Jach Grealish aynı zamanda yine Manchester United'ın savunma oyuncusu Harry Maguire'a ödediği 87 milyon Euro'luk bedeli de geçip en pahalı İngiliz oyuncu unvanına da sahip olacak.

Euro 2020'de 2 asist

Aston Vilal forması altında son iki sezonda 17 gol - 20 asist yapan Jack Grealish, Euro 2020'de final oynayan İngiltere A Milli Takımı kadrosunda da yer almış ve iki asist yapmıştı.


banner218