banner239
banner218

Koray Günter'in takım arkadaşı Davide Braschi: Koray fizik olarak hayvan gibi

Koray Günter Genoa formasıyla ilk 11'de ilk maçına önceki gün çıktı, takımı 1-0 kazandı. Evinde Bologna'yı konuk ettiği mücadelede üç puana ulaşan takımda milli futbolcu, performansıyla beğeni topladı.

Koray Günter'in takım arkadaşı Davide Braschi: Koray fizik olarak hayvan gibi

Karşılaşmaya ilk 11'de başlayan Koray Günter savunmadaki sağlam duruşuyla beğeni topladı. Maç boyunca rakip atakları başarıyla savuşturan Genoa savunmasının temel direği oldu. Performansı çok beğenilen 24 yaşındaki futbolcu için savunmadaki partneri Davide Braschi övgü dolu açıklamalar yaptı.

Çok iyi bir maç çıkardı

Bologna karşısında ilk 11'de birlikte görev yaptığı Koray Günter için Biraschi Koray fizik olarak hayvan gibi. Sahip olduğu potansiyeli görmek için bir maç yetti. Geçen sezon Galatasaray'da çok az oynamış ancak buna karşın oldukça iyiydi. Çok iyi bir maç çıkardı ve övgüleri hak ediyor dedi.

Prandelli tribünden izledi

Koray Günter'e Galatasaray dönemi boyunca en çok forma şansı veren teknik adam Cesare Prandelli de Genoa-Bologna maçını tribünden izledi. Futbolcunun ilk maçında İtalyan çalıştırıcının maçı izleyenler arasında bulunması hoş bir tesadüf olarak değerlendirildi. Öte yandan Prandelli'nin ismi, Bologna'nın aldığı yenilginin ardından, Inzaghi'nin yerine bu takımın teknik direktörlüğü için anılmaya başladı. 

Lucescu, hakkında bilgi topluyor

Türkiye A Milli Takım Teknik Direktörü Mircea Lucescu'nun da futbolcuyu yakından takip ettiği bildirildi. Önümüzdeki dönem için milli takıma çağrılma ihtimali bulunan Koray hakkında Luce'nin kulüp kaynaklarından bilgi aldığı ve performansını izlediği aktarıldı.

(Skorer)

Güncelleme Tarihi: 18 Eylül 2018, 14:47
banner230