banner83

Kobe Bryant ve Vanessa Bryant'ın hayat anlaşması

Kobe Bryant ve Vanessa Bryant'ın hayat anlaşması
banner94
banner26


Efsane basketçi Kobe Bryant (41) pazar günü kendisi gibi basketçi kızı Gianna ile (13) helikopter kazasında ölmüştü. Helikopterdeki 9 kişiden kurtulan olmamıştı. Cenazelerden sadece 3’ünün dağlık alandan indirildiği ve henüz kimliklerinin tespit edilemediği öğrenildi.

Kazanın, pilot Ara Zobayan’ın yoğun siste havalanması nedeniyle meydana geldiği öne sürülmüştü. Ancak pilotun son derece deneyimli olduğu ortaya çıktı. 2007’de lisans alan pilot, Temmuz 2019 verilerine göre; 8 bin 200 saatlik uçuş yapmıştı. Birçok ünlünün tercih ettiği pilot, Kobe’nin vazgeçemediği isimdi. Kobe’nin her uçuşunda Ara Zobayan pilotluk yapıyordu.Kobe’nin eşi Vanessa Bryant (37) ile 3 kızı kazadan bu yana açıklama yapmadı. Ailenin bitkin ve üzgün olduğu öğrenildi. Kobe ile Vanessa’nın ilginç bir anlaşma yaptığı ortaya çıktı. Karı koca, olası bir kazada tüm aile yok olmasın diye birlikte helikoptere binmemeye karar verdiği öğrenildi.

banner103
Kobe 14 yıldır her yere helikopterle gidiyordu. Kobe’nin babası Joe Bryant (65) kazadan sonra ilk kez önceki gün görüntülendi. Evinin önünde son derece üzgün bir şekilde görüntülenen Joe Bryant 1970 ve 80’lerde NBA’de Philadelphia 76ers’ta oynamıştı.
NBA logosu için Kobe Bryant önerisi

LeBron James'ten 'büyük abisi' Kobe Bryant'a veda mesajı

Kobe Bryant'ın pilotu Ara Zorbayan'ın yakınları konuştu

Kobe Bryant'ın pilotu bir bulut kümesinden kaçtı

banner102