banner158

Guti'den şampiyonluk açıklaması!

Beşiktaş'ın yardımcı antrenörü Guti Hernandez, bu sezonu şampiyon olarak bitireceklerini iddia etti. İspanyol antrenör, şampiyonluk yolunda gerekirse acı çekeceklerini belirtti.

Guti'den şampiyonluk açıklaması!

Beşiktaş Kulübü'nün yeni yardımcı antrenörü Guti Hernandez, siyah beyazlı takımın dergisine konuştu.

İspanyol çalıştırıcının dergideki açıklamaları şu şekilde:

Real Madrid'den transfer edilen ve pek çok başarıya ulaşan Guti, Beşiktaş'a tekrar döndüğü için çok mutlu olduğunu ve Teknik Direktör Şenol Güneş ile birlikte çalışmanın çok ilginç bir deneyim olduğundan bahsetti.

Guti: "Her şey gayet iyi"

Geldiğin günden bu yana herkesin davranışlarının çok güzel olduğunu belirten Guti, "Uyum sürecimiz çok iyi. Hocamız ve futbolcularımız ile gayet iyi vakit geçiriyoruz. Seneler sonra Beşiktaş'ta ekibe tekrar dahil olmak beni çok mutlu etti. Doğrusu, Real Madrid'de rahattım ama Şenol hoca ile A takım düzeyinde çalışmak da benim için çok ilginç bir deneyim oluyor" diye konuştu.

"Bu çorbada bizim de tuzumuz olsun"

Takımdaki bütün futbolculara ufak tefek yol göstermeye çalıştığını ifade eden İspanyol antrenör, "İlhan Mansız'ın da, benim de bu çorbada tuzumuzun olacağını düşünüyorum. Şenol hoca, Şeref hoca, İlhan hoca ve ben futbolcularımızla birlikte uyumlu bir şekilde hedeflerimize ulaşmak için çalışacağız. İyi bir çalışma metodu oluşturup oyuncularımızdan en yüksek verimi almamız gerekiyor" şeklinde konuştu.

"Acı çekeceğiz ama bize ait olan o kupayı alacağız"

UEFA Avrupa Ligi'nde gruplara kalacaklarını vurgulayan Guti, "Bu potansiyelimiz var ve kendimize güveniyoruz. Beşiktaş olarak ligde iki sene üst üste gelen şampiyonluk sonrasında kaybedilmiş bir şampiyonluğumuz var. Onu geri almamız gerekiyor. Gerekirse acı çekeceğiz ama bize ait olan o kupayı geri getireceğiz" ifadelerini kullandı.

Güncelleme Tarihi: 01 Ağustos 2018, 13:36
banner192