banner158

Göztepe, Selçuk Şahin'le yola devam edecek

Teknik Direktör Bayram Bektaş'la 1 yılı opsiyonlu 2 senelik sözleşme imzalayıp yeni sezonun ilk adımını atan Göztepe'de sözleşmeleri bu hafta içinde sona erecek Selçuk, kaleci Günay, Tanju ve Leo Schwechlen'in takımda kalmak istediği vurgulandı.

Göztepe, Selçuk Şahin'le yola devam edecek
banner152

Başkan Mehmet Sepil'in bizzat masaya oturacağı 4 oyuncunun yakın çevrelerine Göztepe'de mutlu olduklarını söylediği ve yeni sözleşme imzalamaya hazır oldukları kaydedildi.
 
Bektaş kalmalarını istiyor
 
Mevcut kadroyu çok bozmak istemeyen sarı-kırmızılıların bir aksilik olmazsa Selçuk, Günay, Tanju ve Leo ile yola devam edeceği ifade edildi. Bayram Bektaş'ın da oyuncuların takımdan kalmasından yana görüş bildirdiği açıklandı.
 
5 oyuncu görüşme odasına
 
Göztepe'nin 4 futbolcunun yanı sıra gönderilecekleri konuşulan Sabri, Ghilas, Scarione, Kadu ve Gouffran'la da bir dizi görüşme yapacağı bildirildi. Sarı-Kırmızılı ekip, sözleşmeleri süren bu futbolcularla vedalaşmak isterse sıkı bir pazarlığa girişecek. Alacaklarını bırakmak istemeyen oyuncularla orta yolu bulmaya çalışacak
 
Hedefte Rodallega, Bifouma, Ahmet Oğuz ve Aminu var
 
Göztepe, dış transferde de gaza basacak. Trabzonspor'dan Rodallega, Sivasspor'dan Bifouma, Gençlerbirliği'nden Ahmet Oğuz ve Osmanlıspor'da Aminu gibi isimleri isteyen İzmir ekibi kısa sürede işi resmiyete dökecek.  
 

Güncelleme Tarihi: 27 Mayıs 2018, 14:29
banner94