banner339
banner313

Fatih Terim maç sonrası konuştu: Demek ki yapmalıymışım

Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim, Alanyaspor'a kaybedilen maç sonrası yayıncı kuruluşa açıklamalarda bulundu. Tecrübeli teknik adam, seyircinin bazı futbolcuların moralini bozduğunu söyledi.

Fatih Terim maç sonrası konuştu: Demek ki yapmalıymışım
banner475


Gelişmelerden anında haberdar olmak için Google News'te Aydınpost'a abone olun

Aydınpost'a Google News'te abone olun

Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim, Aytemiz Alanyaspor maçının ardından yayıncı kuruluşa beIN Sports'a açıklamalarda bulundu.

Fatih Terim'in açıklamaları şöyle:

"Rotasyon yapmalı mıyım, yapmamalı mıyım diye çok düşündüm ama demek ki yapmalıymışım. Aynı takımı istikrar adına, maçtan önce de söyledim. Sözüm sahaya ama maalesef yorgunluklar ve devamlılık olmadı."

"İlk yarı çok üstün değildik ama pozisyonlar da yakaladık. Özellikle son dakika Berkan atabilirdi. 2. yarı değişikliklerle oyunu elimize aldık. Ama burada topu atmak lazım içeri, atamayınca maalesef hiç de beklemediğimiz anda... Alanyaspor 2. yarı gole kadar hiç gelmedi."

"Her vurduğumuz gol olacak diye bir şey yok. Her maçı kazanamazsınız. Perşembeden buraya ikinci maçı oynuyoruz. Galatasaray seyircisi sevecen, hoş gören olması gereken bir seyirci, ki böyleydi. Ancak ne oluyor anlamıyorum

Üzgünüm çünkü özellikle Ali Sami Yen'deki maçlarda taraftarlarımız, bazı oyunculara bu tepkiyi gösterirse, biz bu işin üstesinden gelemeyiz. O oynayacak, buna sempati duyulacak, buna yuh çekilecek. O zaman işler karışır. Çocukların içerde suratları düşmüş, konuşamıyorlar. Ağlayanlar var. Bu olmaz, biz bunu kabul edemeyiz" 

banner218