banner158

100 üzerinden 42 aldı: Bülent Yıldırım bitti!

Galatasaray - Beşiktaş derbisindeki yönetimiyle tepki toplayan Bülent Yıldırım'a maçın gözlemcisinden de çok düşük not geldi. Kalan 3 maçta kızağa çekilen 47 yaşındaki hakem düdüğünü asabilir.

100 üzerinden 42 aldı: Bülent Yıldırım bitti!

Galatasaray'ın 2-0 kazandığı Beşiktaş derbisindeki yönetimiyle siyahbeyazlı camiayı ayağa kaldıran, futbol otoritelerinin de eleştirdiği hakem Bülent Yıldırım ile ilgili yeni bir bilgi ortaya çıktı…

Türk Telekom Stadı'ndaki kritik maçta çaldığı-çalmadığı fauller ve çok tartışılan taç atışı gibi nedenlerle Beşiktaş cephesinin, 'derbiye şaibe karıştırmakla' suçladığı Yıldırım'a bir şok da karşılaşmanın gözlemcisi İbrahim Aksoy'dan geldi. Aksoy'un yaptığı değerlendirme sonunda hazırladığı raporda, Bülent Yıldırım'ın yönetimine 100 üzerinden 42 puan verdiği öğrenildi. Bu düşük not üzerine Merkez Hakem Kurulu'nun, Süper Lig'de kalan 3 haftada Bülent Yıldırım'ı kızağa çekme kararı aldığı kaydedildi. Hatta 47 yaşındaki hakemin gelecek sezon için profesyonel sözleşmesinin de yenilenmeyeceği gelen haberler arasında.

YENİ SEZONDA HAKEM SAYISI ARTIYOR
Güncelleme Tarihi: 09 Mayıs 2019, 09:06

banner192