Teknik Direktör Jorge Jesus'a kavuşan Fenerbahçe'den son dakika transfer haberleri gelmeye devam ediyor. Yeni sezonda Avrupa kupalarında da mücadele edecek olan sarı-lacivertli takım için Premier Lig'de oynayan bir yıldız transfer iddiası gündeme geldi. Jorge Jesus'un raporları doğrultusunda hareket eden yönetim oyuncu için harekete geçti.

Dünya Göçebe Oyunları bugün İznik'te başlıyor Dünya Göçebe Oyunları bugün İznik'te başlıyor
Yeni sezona Teknik Direktör Jorge Jesus ile birlikte daha güçlü ve iddialı girmek isteyen Fenerbahçe'de transfer gelişmeleri yaşanıyor. Portekizli hocasına kavuşan Fenerbahçe, Jesus'un raporları doğrultusunda transferde adım atacak. Listedeki oyuncular için harekete geçen yönetim kollar sıvadı.

Orta sahasını güçlendirmek isteyen sarı-lacivertli takım aradığı ismi Premier Lig'de buldu. Fenerbahçe, yeni teknik direktörü Jorge Jesus'un üzerinde ısrarla durduğu bölgelerden biri olan 6 numara için önemli bir ismi gündemine aldı.

Sabah'ın haberine göre; Sarı-lacivertliler, bonservisi Spartak Moskova'da bulunan Çekyalı oyuncu Alex Kral'ı kadrosuna katmayı hedefliyor. Fenerbahçe bu oyuncu için Rus kulübü ile ilk teması kurdu. Alex'in şartları ve bonservisi için istenen bedel soruldu.