Özel Multi Clinic Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Sağlık Turizmi yetki belgesi alarak ülke ekonomisine katkı sağlayacak.

Aydın’ın Efeler ilçesinde faaliyet gösteren ağız ve diş sağlığı merkezlerinden Özel Multi Clinic, Uluslararası Sağlık Turizmi Yetki Belgesi’ni almaya hak kazandı. Multi Clinic Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi ortaklarından Ömer Altuntaş, bu belgeyle yurt dışından hasta kabulüyle birlikte ülke ekonomisine katkı sağlayacaklarını söyledi. 

İş insanı Ömer Altuntaş, Ortodondist Şirin Yaylalı Altuntaş ve Diş Hekimi Balamir Türker’in ortalığında kurulan Özel Multi Clinic Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, Türkiye Sağlık Bakanlığı Sağlık Hizmetleri Genel Müdürlüğü tarafından Uluslararası Sağlık Turizmi ve Turistin Sağlığı Hakkında Yönetmelik kapsamında Uluslararası Sağlık Turizmi Sağlık Tesisi Yetkinlik Kriterleri’ne ve Yönetmeliğin genel esaslarına uyarak Uluslararası Sağlık Turizmi faaliyetinde bulunmaya hak kazandı.

“MUTLUYUZ VE GURURLUYUZ”
Uluslararası Sağlık Turizmi Yetki Belgesi’ni almanın mutluluğu ve gururunu yaşadıklarını dile getiren Multi Clinic Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi ortaklarından Ömer Altuntaş Sağlık Bakanlığının belirlediği kriterleri sağlayarak yetki belgemizi alarak  yurt dışından hasta tedavi etmeye yetkili kılındık. Ülke ekonomisine katkı sağlamaktan mutluyuz. Sağlık camiamıza, Aydın’ımıza  hayırlı olmasını temenni ediyor, emeği geçen tüm çalışma arkadaşlarımı tebrik ediyorum” dedi.

Efeler Belediyesi 404 hatası veriyor Efeler Belediyesi 404 hatası veriyor

c014b66d-7bf9-4e23-a26b-f63c2b9e90e125e90efe-23de-463e-ac7a-a7a8301bd59a