Meteoroloji'den yapılan son hava durumu tahminlerine göre; Samsun, Ordu, Giresun, Trabzon, Rize ve Artvin'de yağmur geçişleri görülürken, diğer bölgeler az bulutlu ve açık bir gün geçirecek. Marmara, Kuzey Ege de Doğu Anadolu'nun güneyinde kuvvetli poyraz etkili olacak.

Mühürlü yüzüğün sırrı açığa çıktı… Kaybolduktan 78 yıl sonra kim olduğu anlaşıldı! Mühürlü yüzüğün sırrı açığa çıktı… Kaybolduktan 78 yıl sonra kim olduğu anlaşıldı!
Meteoroloji Genel Müdürlüğü tarafından yapılan son değerlendirmelere göre: Ülkemizin kuzeydoğu kesimlerinin parçalı ve yer yer çok bulutlu, Samsun, Ordu, Giresun, Trabzon, Rize ve Artvin illerinin iç kesimlerinin yerel sağanak yağışlı, diğer yerlerin az bulutlu ve açık geçeceği tahmin ediliyor.

Hava sıcaklığında önemli bir değişiklik olmayacağı, iç ve doğu kesimlerde mevsim normalleri civarında, diğer yerlerde mevsim normallerinin üzerinde seyredeceği tahmin ediliyor. Rüzgarın genellikle kuzeyli, Akdeniz kıyılarında batı ve güneybatı yönlerden hafif, ara sıra orta kuvvette, Marmara ve Kuzey Ege ile Doğu Anadolu’nun güney ve batısında kuzeyli yönlerden kuvvetli (40-60 km/sa) olarak esmesi bekleniyor.

İLLERE GÖRE HAVA DURUMUİSTANBUL °C, 30°CAz bulutlu ve açık

ANKARA °C, 27°CAz bulutlu

İZMİR °C, 38°CAz bulutlu ve açık

ANTALYA °C, 38°CAz bulutlu ve açık

KASTAMONU °C, 26°CAz bulutlu

TRABZON °C, 24°CParçalı ve çok bulutlu, iç kesimleri yerel olmak üzere sağanak yağışlı

ERZURUM °C, 26°CParçalı ve az bulutlu

DİYARBAKIR °C, 37°CAz bulutlu ve açık