Merve Boluğur ilk evliliğini 2015’te Murat Dalkılıç ile yapmış, 2017’de boşanmıştı. DJ Mert Aydın ile de 2022 sonbaharında sadece 53 gün evli kalmıştı. Geçtiğimiz hafta Murat Dalkılıç’ın, Merve Boluğur’un oturduğu Beşiktaş’taki evinin sokağında görülmesi eski çiftin barıştığı söylentilerini çıkardı. Merve'den de bu iddialara bomba bir yanıt geldi.

Hande Erçel'in ardından oyuncu Sitare Akbaş ile son olarak aşk yaşamış olan Murat Dalkılıç ile ilgili bomba bir iddia ortaya atıldı. 2015-2017 yılları arasında evli kaldığı Merve Boluğur'un evinin bulunduğu sokakta görüntülenen ünlü şarkıcı Murat Dalkılıç kafaları karıştırdı.

Eski eşlerin barıştığı iddiası magazin gündemine bomba gibi düştü. Ünlü popçu Dalkılıç, sosyal medya hesabından Boluğur ile barıştığı yönünde çıkan haberlere cevap verdi.

Rapçi Costa Titch hayatını kaybetti Rapçi Costa Titch hayatını kaybetti

Dalkılıç, "Nasıl yani? Ama böyle yarım anlatıyorsunuz siz de. Hevesimiz kursağımızda kalıyor anlatın şunu bir adam akıllı" dedi.

Instagram hesabının hikaye kısmından bir paylaşım yapan Boluğur, "Benim sokağımda başka kumral var" notunu yazarak barışma iddiasını yalanladı.