banner158
banner218

Tuğba Ekinci: Sıla ve Ahmet Kural'ın yaptığı şımarıklık

Kanal D'deki '2. Sayfa' adlı magazin programında Sıla Gençoğlu'nun yeni ortaya çıkan görüntüleri hakkında konuşan Tuğba Ekinci, "Olaydan sonra nasıl şarkı söyler? Sıla ve Ahmet Kural'ın yaptığı şımarıklık. Kadına şiddetle alakası yok" dedi.

Tuğba Ekinci: Sıla ve Ahmet Kural'ın yaptığı şımarıklık
banner216

Son zamanlarda yaptığı her açıklamayla olay olan şarkıcı Tuğba Ekinci, '2. Sayfa' programında yine çarpıcı açıklamalarda bulundu.

Tuğba Ekinci, Sıla'nın Ahmet Kural'dan şiddet gördüğünü iddia ettiği günden 18 saat sonra şarkı söylediği görüntüler hakkında şunları söyledi:

'SILA DAYAKTAN SONRA NASIL ŞARKI SÖYLER?'

"Bana bir saygısızlık yapıldığında benim bırak şarkı söylemeyi insanlara tahammülüm olmuyor. Bu dayaktan sonra nasıl şarkı söylüyor? Aralarında zaten nikah yok aralarında olan hava civalarından oluyor. Ahmet senelerce yapımcısına 'abi' derdi. 'Oyuncu oldum' havalarına hiç girmedi.

'BUNLARINKİ ŞIMARIKLIK, ŞİDDETLE ALAKASI YOK'

Çok vefalı bir insandı; oyuncular gibi sette oturan havalı biri değildi. Ailesine kazandığını harcardı. Ailesine hayırlı olan biri topluma nasıl böyle olabilir? Bu çocuk durduk yere bu hale gelmedi. Onu o hale getiren biri var. Erkeklere bu kadar kötü davranmanın bir hali yok. Bunlarınki şımarıklık, kadına şiddetle alakası yok.

'AHMET BU KADAR AĞIR BİR ŞEYİ HAK ETMİYORDU'

Oyuncu adamlar günlük hayatlarında hep rol kesen adamlar. Aşk varken her şey çok iyi. Bence Sıla Ahmet'i kafayı takmış. Onu görsem de Sıla'ya 'Sen delikanlı bir kadınsın niye yaptın?' derim. Ahmet bu kadar ağır bir şeyi hak etmiyordu. Bu erkeklere örnek olsun. Biz Türk kızıyız, bazı şeyler başımıza geldiğinde düşünmemiz lazım, 'Kocan mı?' derler adama. Erkeklere bu kadar kötü davranmanın bir anlamı yok. Türk örf ve adetlerinde Sıla'nın bu yaptığı çok tepki çeker. Yürekli kadınlar sevdiği erkekten gururunu inciltecek çok büyük bir şey görmediği takdirde rezil etmemeli."

Güncelleme Tarihi: 03 Aralık 2018, 13:05