banner339
banner274

Hamdi Alkan: Ne yapayım, eşimin ve kızımın saçlarını mı yolayım?

Yönetmen-oyuncu Hamdi Alkan, son zamanlarda çok konuşuluyor. Babalığı eleştiriliyor, eşiyle ilişkisindeki tutumu tartışılıyor. Onu fazla rahat bulanlar, eşinin ve kızının bikinili fotoğraflarının abartılı olduğunu düşünüp akıl hocalığına soyunanlar var.  Posta'dan Suna Akyıldız'a röportaj veren Hamdi Alkan: "Biz böyle iyiyiz. Herkes kendi yoluna baksın" dedi.

Hamdi Alkan: Ne yapayım, eşimin ve kızımın saçlarını mı yolayım?
banner401
banner427

Posta'dan Suna Akyıldız'a röportaj veren Hamdi Alkan, kızı ve eşiyle ilgili eleştirilere yanıt verdi: "Biz böyle iyiyiz. Herkes kendi yoluna baksın" dedi. İşte Hamdi Alkan'ın söylediklerinden ön plana çıkanlar:

Türkiye'deki standart bir baba fügürüne göre biraz farklısın. Mesela Zeynep seksi dans videosunu yayınlayıp çok eleştirildiğinde, sen "Sadece iyi bir insan olsun yeter" dedin. İnsanlar bunu bile eleştirdi...

Ben vazgeçmeyeceğim bu dediklerimden. Çocuklar benimle her şeyi paylaşır. Ben sert biri olarak düşünemiyorum kendimi. Valla kadınlar bizi ele geçirmiş, zıp zıp oynatıyorlar.

Hamdi Alkan nasıl bir baba?

Ben herhalde ‘pinpon topu baba' türündenim. Çok seviyorum çocuklarımı. Bütün derdim bir işle meşgul olmaları, ülkeye, dünyaya faydalı olmaları.

Zeynep'in koyduğu fotoğrafa yorum yapıyorsun, erkek arkadaşıyla tanışıyorsun. Bunlar olmalı mı sence?

Bence kesinlikle olmalı. Yarın öbür gün çocuğun başına bir şey gelse "Gördün mü bak!" diyecekler. Hayatta kimin başına ne geleceğini bilemezsin ama dinlemek gerekiyor, çocuklarla yürümek gerekiyor. Eşim Selen (Görgüzel) için de geçen gün "Mayolu fotoğrafın güzel olmuş" dedim. Hakikaten de güzel bir fotoğraftı. İçimden geldi, söyledim.

Seni eleştirenlere kızıyor musun?

Ergen klavye mesajlarını çok ciddiye almıyorum. Hakaret ve küfür, insanın kulağına geliyor ve üzüyor ama çok da umrumda değil. Kimse kimseyi ilgilendirmemeli! Selen, denize, havuza mayoyla giriyor, pardesüyle giremez. Başkası haşemasıyla girer, bir başkası kadın erkek ayrı yerde girer. İsteyen bununla ilgili fotoğraf paylaşır isteyen paylaşmaz. Kadın spor yapıyor, sağlıklı görünüyor. Verdiği fotoğrafın anlamı çok açık: Spor yapan, sağlıklı, dinç bir anne.

Her yazılanı okuyor musun?

Hayır. Bir ikisine baktım, çok ciddiye almıyorum. O kadar alıştım ki. Artık birbirimize küfür etmeyelim, gelin birleşelim; benim duygum bu. Ne yapayım gidip eşimin, kızımın saçlarını mı yolayım? Böyle mi mutlu olacaksınız? Hayır, bunu yapmayacağım. Dünya yeterince kötü.

Güncelleme Tarihi: 29 Temmuz 2018, 11:35
banner218