Korkunç olay! Anne ve babasının terk ettiği 3 çocuk evde böyle bulundu! Korkunç olay! Anne ve babasının terk ettiği 3 çocuk evde böyle bulundu!
'Neighbours' (Komşular) dizisiyle adını duyuran Kate Keltie'ye meme kanseri teşhisi konulduğu ortaya çıktı. 36 yaşındaki oyuncunun hastalığının vücudunun farklı bölgelerine yayıldığı açıklandı.

Kate Keltie, 1999 - 2003 yılları arasında ekrana getirilen "Neighbours" adlı dizide hayat verdiği "Michelle Scully" karakteri ile hafızalara kazındı.

Güzel oyuncudan kötü haber geldi. Keltie, kansere yakalandı. Haberi doğrulayan oyuncunun, hastalığının dördüncü evre olduğu ve vücudunun farklı bölgelerine yayıldığı açıklandı.

"Son derece saldırgan"

Yapılan açıklamada "Bizim güzel Katie'miz, hayal bile edilemeyeni yaşıyor. O, dördüncü evre meme kanseri teşhisi aldı. Yakalandığı kanser son derece saldırgan ve bedeninin başka bölümlerine de yayıldı" ifadelerine yer verildi.

Kate Keltie için, yardım amacıyla bir GoFundMe sayfası açıldı. Sayfayı hazırlayan Ebony Gilbert'in mesajına göre; Kate Keltie'nin hastalığı lenflerine, kanına ve kalça kemiğine de sıçramış durumda.

Bir mesaj paylaşan Keltie, "Herkese merhaba. Size kişisel olarak teşekkür etme fırsatı bulamadığım için üzgünüm. Benimle kalın, ben orada olacağım. Kalbimin derinliklerinden hepinize teşekkür ediyorum"