Bireysel kredilerde yüzde 65 artış Bireysel kredilerde yüzde 65 artış

İstanbul Halk Ekmek bünyesine üretim personeli kadrosuna personel alımı yapılacağı İŞKUR aracılığıyla açıklandı. ”Peki, personel alımları için başvuru şartları neler? Personel alımları için başvurular nereye ve nasıl yapılabilir?” tüm soruların cevaplarını ve daha fazlasını haberimizin devamında bulabilirsiniz...

İstanbul Halk Ekmek, bünyesine üretim personeli kapsamında alımı yapılacak personel ilanı için yapacak adaylardan talep edilecek şartlar şu şekilde;

Başvuru yapacak adayların, Unlu Mamuller Sektöründe hamur hazırlama, hamur yoğurma ya da tünel tip pişirme fırını tecrübesine sahip olması aranan şartlar arasındadır.

Adayların askerlik görevini tamamlamış olması ve aynı zamanda da 35 yaşından gün almamış olması gerekmektedir.

Üretim Personeli ilanına başvuru yaparak istihdam sağlamak isteyen adayların sigara kullanmaması aranan şartlar arasındadır (Gıda Güvenliği için önemli bir şart)

Adayların, en az lise mezunu olması gerekmektedir. (Tercihen Gıda Meslek Lisesi mezunu),

Vardiyalı çalışmasında engel teşkil edebilecek herhangi bir sorunun bulunmaması ve tercihen B sınıfı ehliyet sahibi olması gibi şartlar talep edilecektir.

İŞKUR aracılığıyla yayınlanan Kurum Dışı Kamu İşçi Alım ilan sayfasında yayınlanan ilandan elde edilen bilgilere göre, İstanbul Halk Ekmek bünyesine katılarak istihdam sağlamak isteyen adaylar, İstanbul Kariyer internet sitesi üzerinden, özgeçmiş belgeleriyle başvuruda bulunabilirler.