Sahil beldelerinde bayram yoğunluğu Sahil beldelerinde bayram yoğunluğu

Yeni personel alımı yapacağını duyuran Efeler Belediyesi'ne bağlı Zeybek Kreş Enerji Turizm İnşaat Tarım Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketinin daha önce Büyükşehir'de bankamatik memuru olduğu ortaya çıkan gazeteci Cem Ulucan'ın eşi için Basın İlişkileri ve Halkla İlişkiler Uzmanı kadrosunu adrese teslim hale getirdiği öğrenildi.

Açık pozisyonlar arasında Büro Personeli, Genel İşçi, Çocuk Gelişimi Eğitmeni, Şoför ve Kargo Taşıyıcı, Yönetici Asistanı ve Basın İlişkileri ve Halkla İlişkiler Uzmanı bulunuyor. Edinilen bilgilere göre Basın İlişkileri ve Halkla İlişkiler Uzmanı şimdiden belli. Bu kadronun Aydın Büyükşehir Gazeteciler Birliği yönetiminde yer alan ve geçtiğimiz dönemlerde Aydınpost'un Büyükşehir'den maaş aldığını ortaya çıkardığı gazeteci Cem Ulucan'ın eşine ayrıldığı bildirildi.

Diğer pozisyonlara alınacak isimlerin de belli olduğu kaydedilirken Basın İlişkileri ve Halkla İlişkiler Uzmanlığının Cem Ulucan'ın eşi için ayrılmasına yerel medya temsilcilerinden de çok sayıda tepki oluştu.

Kendisi Büyükşehir'de bankamatik memuruydu, karısı da Efeler Belediyesinde Basın Müdürü olacak Kendisi Büyükşehir'de bankamatik memuruydu, karısı da Efeler Belediyesinde Basın Müdürü olacak