İş İnsanı Ramazan Subaşı Tedavi Gören Can Umut Taşkan İçin Donör Olma Çağrısında Bulundu.

Aydın'ın Kuşadası İlçesinde Yaşayan Dilek ve Ahmet Taşkan Çiftinin Aplastik Anemi ve Paroksismal Nokturnal Hemoglobinüri (PNH) hastası oğlu için yapılan umut seferberliği artarak devam ediyor.

İş insanı Ramazan Subaşı, Türk Kızılay Kan birimi tarafından yarın Atatürk Kent meydanında Can Umut Taşkan için  düzenlenecek olan bağış kampanyası için çağrıda bulundu.

Tedavi için ilik naklinde başka çare olmadığını belirten Subaşı;  Umut kardeşimizin yaşadığı bu süreçte bizlere ihtiyacı var sadece 3 tüp kan ile onu yeniden hayata bağlayabiliriz. Yarın Atatürk Kent meydanında Kızılay ekiplerinin kontrolünde gerçekleşecek olan kök hücre bağışı kampanyasında bulunacağız tüm hemşerilerimizi Umut'a, Can olmayı davet ediyorum. İfadelerini kullandı.

UMUT CAN İÇİN KÖK HÜCRE BAĞIŞI KAMPANYASI BİLGİLERİ;

8 yıldır AA + PNH tedavisi gören 16 yaşındaki Can Umut Taşkan için acil kök hücre nakli gerekmektedir. Sadece 3 tüp kan vererek donör olabilirsiniz.

Aydın’da 2 oda ve 1 borsa da seçim heyecanı rekabetsiz başlıyor Aydın’da 2 oda ve 1 borsa da seçim heyecanı rekabetsiz başlıyor

26 Temmuz Salı - Saat 17.00-24.00 Kent Meydanı / AYDIN

47505feb-d50a-442f-9156-e1effe3e4aa6