• BIST 108.489
 • Altın 151,139
 • Dolar 3,6704
 • Euro 4,3242

  İnsanlar diziye doydu!

  28.06.2009 14:22
  Avrupa Yakası'nın neden bittiğini anlattı
  İnsanlar diziye doydu!
  İnsanlar diziye doydu! İnsanlar diziye doydu! İnsanlar diziye doydu!

  Yaz Gecesi Şovu'na katılan Levent Üzümcü rol aldığı Avrupa Yakası'nın neden bittiğini anlattı

  NTV'de Yekta Kopan ve Burcu Esmersoy'un sundukları 'Yaz Gecesi Şovu' programına konuk olan Levent Üzümcü, Avrupa Yakası dizisinin bitmesiyle ilgili olarak "Herşeyin bir sonu var. İnsanın ömrü bitiyor Allah aşkınıza" diye konuştu.

  "Veda hüzünlü oldu mu?"sorusuna ise Levent Üzümcü, "Çok fazla olmadı diyebilirim. Yani herkeste bir burukluk vardı ama artık biteceği biraz belli olmuştu" dedi.

  Herkes diziye doydu
  Dizinin tadında bırakmak amaçlı bitirilmediğini söyleyen Levent Üzümcü, "Artık millet doydu. Öyle söylenilebilir. Herkes doydu. Bunu yapmak istemediler. O yüzden de bitti. Diyorum ya işte ömür bitiyor Allah aşkınıza!" şeklinde konuştu.

  Eksik çekim yapılmış
  190 bölüm çekilen Avrupa Yakası'nın aslında 13 bölüm daha çekilmesinin planlandığını belirten Üzümcü, "Bu sene ekonomik kriz dolayısıyla 13 bölüm eksik çektik. Yoksa 200'ü aşacaktık" ifadesini kullandı.

  CEM KARAKTERİ DAHA FARKLIYDI
  Levent Üzümcü, Avrupa Yakası dizisinin başlarında, oynadığı Cem karakterinin daha farklı olduğunu söyleyerek "Karakterde bir değişiklik oldu. Daha karizmatik bir adamdan daha karizması çizilmiş bir adama doğru gitti Cem" şeklinde konuştu.

  Karakterinin değişmesinden herhangi bir sıkıntı duymadığını da ifade eden Üzümcü, "Ben aktörlüğe, hani çok karizmam çizilsin, çizilmesin durumuna bakmıyorum. Benden istenilen neyse, sonuçta bir para kazanıyorum bu işten. Yapabiliyorsam ne mutlu. Yapamayanlar var. Onlar ne yapsın? Bir de şöyle yap denildiğinde yapamayıp elinden gelmeyenler var. En azından o durumda değilim. Onu da yapabiliyorum bunu da yapabiliyorum" diye konuştu.

  Diğer Haberler
  Tüm Hakları Saklıdır © 2007 Aydın Post | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
  Tel : 0256.226 61 64 | Faks : 0256.226 61 64 | Haber Yazılımı: CM Bilişim