Lahana suyu, içerisinde bulunan yüksek antioksidan sayesinde en hızlı ve etkili kilo verme yöntemleri arasında yer alıyor. Lahana suyu, hücreleri yeniliyor ve vücudun sağlıklı olmasına yardımcı oluyor. Haşlanmış lahana suyu, vücutta biriken ödem ve toksin gibi zararlı maddeleri de dışarı atıyor. Diyetle birlikte tüketildiğinde kilo verme süreçlerine destek oluyor. Lahana suyu, metabolizmayı hızlandırıcı ve yağ yakıcı özelliği ile kısa sürede fit ve ince bir vücuda sahip olmanıza destek oluyor. Lahana suyu içerek kilo verilir mi? sorusuna yanıt arıyorsanız bu yazımıza mutlaka bir göz atın.

Lahana suyu son zamanlarda kilo vermek isteyenlerin gözdesi haline geldi. Lahana suyu, metabolizmayı hızlandırıcı etkisiyle vücuttaki yağları kısa sürede yakıyor.

Ödem atıcı özelliği sayesinde hazımsızlığı gidererek şişkinliği önlüyor. Diyet listesine ek olarak tüketilen lahana suyu, kısa sürede daha fit bir vücuda sahip olmanıza yardımcı oluyor.

LAHANA SUYUNUN VÜCUDA FAYDALARI

Lahana kalsiyum, magnezyum, demir, fosfor, kükürt, potasyum ve iyot bakımından çok zengindir. Lahana suyunun içerisinde A, B1, B2, B6, C, K ve folik asit vitaminleri bulunur. Lahana suyunda yüksek oranda antioksidan bulunur.

LAHANA SUYU ZAYIFLATIR MI?

Lahana suyu içerisinde bol miktarda lif barındırır. Lif açısından zengin olan lahana suyu, metabolizmayı harekete geçirir. Lahana suyu, sindirim sistemini çalıştırır ve bağırsak hareketlerini düzenler.

Lahana suyu ile vücudunuzda biriken ödem ve toksinleri kısa sürede atabilirsiniz. Lahana suyu, düşük kalori ve karbonhidrat içeriği ile zayıflamaya yardımcı olur.

Lahana suyu hızlı kilo alıp verirken doku sağlığını da korur. Özellikle göbek ve basen bölgesinde depolanan yağlar üzerinde çok etkilidir. Lahana suyu aynı zamanda kan dolaşımını düzenler ve vücuda canlılık kazandırır.

YEMEKLERDEN ÖNCE 1 BARDAK LAHANA SUYU

Lahana suyu yemeklerden önce tüketildiğinde etkisi daha çok artırıyor. Lahana suyunu kaynatarak yemeklerden 30 dakika önce 1 bardak tükettiğinizde vücudunuzdaki yağları daha hızlı bir şekilde yakabilirsiniz.

Lahana suyundan sonuç alabilmek için düzenli tüketmek ve haftalık kürler olarak devam etmek önemlidir.

Lahana suyu tarifine, sürekli şekilde uymak ve tüketmek kısa bir süre içerisinde kilo vermek mümkün olabilir.

YAĞ YAKAN LAHANA SUYU TARİFİ

Lahana suyu sayesinde vücudunuzdaki fazla kalorileri yakabilir ve sağlıklı bir şekilde zayıflayabilirsiniz.

Lahana suyu tek başına kilo verdirmez. Lahana suyunu tüketirken mutlaka bir diyet ve egzersiz programını uygulamanız gerekir. Lahana suyu diyet programına ek olarak tüketildiğinde zayıflamaya yardımcı olur.

Lahana suyunu 5 gün boyunca günde 3 kez tüketin. 5 günün sonunda lahana suyu içmeye 3 gün ara verin. 3 gün sonra yeniden başlayın. Toplam 15 gün boyunca düzenli olarak uygulayın.

NOT: Eğer kronik bir rahatsızlığınız ya da düzenli olarak kullandığınız bir ilaç varsa lahana suyunu zayıflamak için tüketmeden önce bir doktora danışın.