banner339
banner391
banner274

'Mustafa Üstündağ'dan eski eşinin dizi partnerine tehdit' iddiası! 'O fotoğraf kalkacak'

Geçtiğimiz günlerde Bodrum'da silahlı kavgaya karıştığı için gözaltına alınan Mustafa Üstündağ'ın, eski eşi Ecem Özkaya'nın 'Gönül Dağı' dizisindeki rol arkadaşı Ferdi Sancar'ı tehdit ettiği iddia edildi. Ünlü oyuncunun, eski eşi ile fotoğrafını paylaşan Sancar'ı, "O fotoğraf kalkacak" diyerek tehdit ettiği ve küfür dolu mesaj gönderdiği ileri sürüldü.

'Mustafa Üstündağ'dan eski eşinin dizi partnerine tehdit' iddiası! 'O fotoğraf kalkacak'
banner385


Gelişmelerden anında haberdar olmak için Google News'te Aydınpost'a abone olun

Aydınpost'a Google News'te abone olun

Bodrum'da gerçekleşen otomobil yarışları sırasında silahlı kavgaya karışan Mustafa Üstündağ'ın, mahkemelik olduğu eski eşi Ecem Özkaya'nın dizideki partneri Ferdi Sancar'ı da geçtiğimiz aylarda tehdit ettiği iddiası magazin gündemine bomba gibi düştü. tv100'de ekrana gelen 'Magazin Hattı' programının haberine göre; Ferdi Sancar, 'Gönül Dağı' dizisinde 'Zahide' karakterine hayat veren rol arkadaşı Ecem Özkaya'yla sosyal medyadan bir fotoğrafını yayınladı.

"O FOTOĞRAF KALKACAK"

İddiaya göre; diziden bir sahneye ait kareyi gören Mustafa Üstündağ, sosyal medyadan Sancar'a, içinde ağır küfürlerin de yer aldığı peş peşe şu mesajları attı:

DİZİNİN YAPIMCISINI HEDEF ALDI

Ferdi Sancar'dan geri dönüş alamayan Mustafa Üstündağ'ın, hızını alamayıp bu kez de dizinin yapımcısı Ferhat Eşsiz'i hedef aldığı ileri sürüldü. Ferhat Eşsiz'i arayan ancak görüşemeyen Üstündağ'ın, yapımcının küçük oğluyla fotoğrafını story sayfasından yayınladığı ve üzerine "Kardeşin ararsın dimi? Aradım ulaşamadım. Yapımcı Emre yoğunluktan açamıyor telefonu. Beni arasana e mi" notunu yazdığı öne sürüldü.

SUÇ DUYURUSUNDA BULUNDU

Ünlü oyuncu, dönüş alamayınca birkaç kez daha yapımcının çocuğunun fotoğrafını "Maşallah sübhanallah dostum. Ararsın e mi" mesajıyla tekrar tekrar yayınladı. Ferdi Sancar, Mustafa Üstündağ'ın tehdit mesajlarını görünce Ecem Özkaya'lı paylaşımını kaldırdı ve küfürlü mesajlarla ilgili savcılığa suç duyurusunda bulundu. Ecem Özkaya'nın, bir yıl önce boşandığı Mustafa Üstündağ hakkında hakaret ve tehdit nedeniyle çok sayıda suç duyurusunda bulunduğu ve yargı sürecinin devam ettiğini öğrenildi.Mustafa Üstündağ ile Ecem Özkaya, Ocak 2020'de şu açıklamayı yapmıştı: 


banner218

banner344

banner394

banner343

banner393

google-site-verification=XM_gwNkBaKM19LDHoKaTOmBzvkdlKwOdKMcUtov1R-k