banner339
banner313

MasterChef Hasan kimdir, kaç yaşında? MasterChef 2021 Hasan Biltekin'in ikizi kim?

Hasan Biltekin, MasterChef 2021 yarışmasında başarısıyla adından söz ettiriyor. Tabakları ile tam puan alan MasterChef Hasan'ın ikizi Hüseyin ise yarışmaya konuk olarak katıldı. Peki, MasterChef Hasan'ın ikiz kardeşi Hüseyin kimdir?

MasterChef Hasan kimdir, kaç yaşında? MasterChef 2021 Hasan Biltekin'in ikizi kim?
banner475


Gelişmelerden anında haberdar olmak için Google News'te Aydınpost'a abone olun

Aydınpost'a Google News'te abone olun

MasterChef Hasan'ın sevgilisi kim? Yarışmacı, MasterChef'te lezzetli tabakları ile öne çıkan isimlerden. Nevşehirli olan Hasan Biltekin, aşçılık üzerine eğitim almıştır. Lise yıllarından itibaren mutfaklarda olan MasterChef Hasan'ın kız arkadaşının adı ise Hülya'dır. İşte, Hasan Biltekin hakkında...

MASTERCHEF HASAN BİLTEKİN KİMDİR?

Biltekin, 27 yaşında ve aslen Nevşehirlidir. 184 cm boyunda ve 78 kilo olan yarışmacı, liseyi Turizm Otelcilik Okulu’nda tamamladı. Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi ÜSET Meslek Yüksek Okulu'nden mezun oldu.

Hasan Biltekin, 2 yıl boyunca üniversitenin takım kaptanlığı görevini yerine getirdi. Yemek sektöründe liseden itibaren bulunuyor. Otel koordinatörlüğü ve Nevşehir Belediye Spor Kulübü mutfak şefliği yapıyor. Ulusal ve uluslararası yarışmalarda altın, gümüş ve bronz olmak üzere toplamda 18 madalya ve kupa kazandı. Instagram'da ise “hasanbiltekinnn” kullanıcı adıyla yer alıyor.
banner218