banner339
banner313

Kerem Bürsin, aşkıyla ilgili şaşırtan itiraflarda bulundu

Sen Çal Kapımı dizisinde sette başlayan Hande Erçel ve Kerem Bürsin aşkı dolu dizgin devam ediyor. Ünlü oyuncu Kerem Bürsin yaşadıkları aşkla ilgili ilk defa bazı itiraflarda bulundu.

Kerem Bürsin, aşkıyla ilgili şaşırtan itiraflarda bulundu
banner475


Gelişmelerden anında haberdar olmak için Google News'te Aydınpost'a abone olun

Aydınpost'a Google News'te abone olun

Sen Çal Kapımı dizisindeki rol arkadaşı Hande Erçel ile aşk yaşamaya başlayan Kerem Bürsin ilginç itiraflarda bulundu.

Bir süredir meslektaşı Hande Erçel ile birliktelik yaşayan Kerem Bürsin, bir televizyon programında konuştu. 

Erçel'le olan ilişkisi hakkında konuşan Bürsin, "Kendisiyle daha önce tanışmıyorduk. Aramızda ilk tanışma günümüzü konuşuyoruz. Yani 'Ne zaman?' diye. Biz iş yüzünden bir araya geldik. Arkadaşlığımız, dostluğa dönüştü" dedi.

 "Çok yakın arkadaş ve birbirimize zor zamanlarımızda destek olduk" diye Bürsin, "Bir noktadan sonra tabii, 'Allah Allah, acaba?' dedik. Şanslıyız. Ben Hande ile olduğum için şanslıyım" diye konuştu.Bürsin, "Maço musunuz? Sevgilinizin kıyafetine karışır mısınız?" sorularına ise şu yanıtı verdi: "Bence maço değilim. Politikama maçoluk uymuyor. Feminist politikama maçoluk uymuyor. Hiç 'Geçmişte karışmadım' diyemem. Bu olayı da hata olarak görüyorum. Hatalarım oldu. El kaldırma ya da küfretme olmadı ama 'Ya bunu mu giyeceksin!' dediğim oldu ama kitaplar okuyarak bunların ne kadar yanlış olduğu gördüm"

Kaynak: HaberGlobal 
banner218