banner339
banner313

Kabine Toplantısı ne zaman? Bakanlar Kurulu Kabine Toplantısı ne zaman yapılacak?

Kabine toplanacak mı, son kabine toplantısı ne zaman yapılacak gibi sorular vatandaşlar tarafından merak edilip araştırılıyor. Cumhurbaşkanlığı Kabine Toplantısı'nın NATO Liderler Zirvesi dolayısıyla 10 Haziran Perşembe günü yapılmıştı. Kademeli normalleşme sürecinin başlamasının ardından vatandaşlar tam açılma ne zaman olacak konusunu merak ediyor. İşte, Kabine Toplantısı hakkında merak edilenler...

Kabine Toplantısı ne zaman? Bakanlar Kurulu Kabine Toplantısı ne zaman yapılacak?
banner401
banner427


Gelişmelerden anında haberdar olmak için Google News'te Aydınpost'a abone olun

Aydınpost'a Google News'te abone olun

Tüm Türkiye yapılacak yeni Kabine toplantısını merakla bekliyor. 1 Haziran'dan bu yana yeni kademeli normalleşme süreci yaşadığımız bu süreçte, herkesin beklentisi ise tam açılma. Kabine toplantısından çıkacak yeni kararlar heyecanla bekleniyor.

KABİNE TOPLANTISI NE ZAMAN? 

Kabine toplantısının 21 Haziran 2021 Pazartesi günü yapılması bekleniyor. Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın toplantı sonrası alınan önemli kararları açıklaması bekleniyor.

MASADA HANGİ KONULAR OLACAK?

Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'ndeki kritik toplantının en önemli gündem maddesi koronavirüs salgınıyla mücadele olacak. Toplantıda, Kovid-19'la mücadele kapsamında kademeli normalleşmeye geçilmesinin ardından vaka ve vefat sayılarının seyri, aşılama sürecindeki son durum ve yerli aşı çalışmaları ele alınacak.
banner218