banner339
banner313

Buket Aydın'dan estetik iddialarına cevap

Yaptığı açıklamalar ve sosyal medyadaki pozlarıyla magazin gündeminden düşmeyen sunucu Buket Aydın, sosyal medya hesabından takipçilerinin sorularını yanıtladı. Ünlü sunucu, kendisiyle ilgili konuşulan estetik haberleriyle ilgili açıklama yaptı.

Buket Aydın'dan estetik iddialarına cevap
banner401
banner427


Gelişmelerden anında haberdar olmak için Google News'te Aydınpost'a abone olun

Aydınpost'a Google News'te abone olun

Sunucu Buket Aydın, Instagram'dan soru-cevap yaptı. Aydın, "Estetiksiz halinizle şu anki haliniz arasında dağlar var. Ona ne diyeceksiniz?" sorusuna, 12 yıl önceki karesini yayınlarak, "Ama sanırım şu an beni çok güzel buluyorsunuz sorun bu... Bu da güzel bir şey. Burada 24 yaşındayım ve bence o zamanda gayet iyiymiş tekrar söylüyorum yüzümde estetik operasyon yok" yanıtını verdi.Aydın, "Hayatta en büyük pişmanlığınız neydi?" sorusuna ise, "Ben hiç bir şeyden pişman olmam yaşanması gerekiyordu, yaşanmıştır" cevabını verdi.

Sunucu, "Dolgu yaptırıyor musunuz? Yüzünüzde hangi işlemler var? (Cerrahi ya da değil)" sorusuna, "En çok gelen soru bu... Özellikle dudakları hakkında... Ne dudağımda ne yüzümde herhangi bir cerrahi işlem yok. Yüzümde botoks ve dolgu var ama çok değil belirli aralıklarla hafif dokunuşlar" cevabını verdi.

Kaynak: Snob Magazin 
banner218