banner4
banner23

Bu Sevgililer Günü sen sus, BABOR ile bakışların konuşsun

Babor Beautiful Eyes sayesinde; 14 Şubat gecesinde, sevgilinize sımsıcak ve içten “seni seviyorum” derken; ışıl ışıl parlayan bakışlarınız, canlı ve genç göz çevrenizle dikkat çekerek sevginizi gözlerinizle de anlatabilirsiniz…

Bu Sevgililer Günü sen sus, BABOR ile bakışların konuşsun
banner19

Dünyada kozmetik otoritesi olarak bilinen Alman kozmetik devi BABOR; doğanın mucizesini cilde yansıtan etkili bakım ürünleri ile Türk kadınlarının da vazgeçilmezleri arasına girdi.
 Geçen yıllarla birlikte yüzümüze yansıyan yaşanmışlık çizgileri, özellikle hassas göz çevremizde daha da belirgin olarak kendini hissettirir. Işık yüzünden kısılan bakışlar, gülerken yapılan mimikler ve değişen hava şartlarından etkilenen göz çevresi, yılların izini yansıtan ve ilk bakışta karşı tarafın dikkatini çeken bölgedir. Babor Beautiful Eyes sayesinde, bakışlarınızda geçmişin izlerini yok ederken, yeni kırışıklıkların oluşmasını da engellemiş olursunuz.

 Babor Beautiful Eyes’ın içeriğindeki doğal etken maddeler sayesinde; ciltte meydana gelen kırışıklık ve kuruluğun gözle görülür şekilde azaldığı ve düzenli bakımla yeni oluşumları engellediği bilinmektedir. Babor Enstitüsü tarafından yapılan araştırma ve geliştirilen formüllerle hazırlanan Babor Beautful Eyes’ın; göz çevresindeki kasların gerilerek, kaz ayaklarının giderilmesinde ve doğal nem oranına sahip olmasında etkili olduğu gözlenmiştir.

 Babor'un 11–18 Şubat tarihleri arasında Sevgililer Günü' ne özel, Babor Beauty Spa, City Sun Şubeleri ve seçkin Babor Merkezlerinde sunduğu, üç Babor bakım ürünü alana mini cilt bakımı hediye fırsatını kaçırmayın.

Güncelleme Tarihi: 11 Şubat 2012, 17:09