banner339
banner313

Böyle seçim kampanyası görülmedi... Tabuttan çıkıp oy istedi!

Meksika dünyada eşi görülmemiş bir seçim kampanyası haberiyle çalkalanıyor. Genel seçimlerde aday olan bir kişi kampanyasını tabutta gezerek sürdüreceğini açıklarken seçmenlerinden de tabuttan çıkıp oy istemeyi ihmal etmedi.

Böyle seçim kampanyası görülmedi... Tabuttan çıkıp oy istedi!
banner328


Gelişmelerden anında haberdar olmak için Google News'te Aydınpost'a abone olun

Aydınpost'a Google News'te abone olun

Meksika'da eşine az rastlanır bir seçim kampanyası gündeme geldi. Seçmenlerine seslenmek ve dikkat çekmek için görülmemiş bir yöntem seçen aday bir anda ülke gündemine oturdu.

Meksika'da 6 Haziran'da gerçekleştirilecek genel seçimde aday olan ve seçim bölgesine olan ilgisizliğe dikkat çekmek isteyen Carlos Mayorga, tabutun içinden çıkarak seçmenden oy istedi.

Meksika'da 6 Haziran'da gerçekleştirilecek genel seçimde adayların seçim kampanyaları görenleri şaşırttı. Partido Encuentro Social (PES) partisinden milletvekili adayı olan politikacı Carlos Mayorga, seçmenlerine tabutun içinden çıkarak seslendi.

Seçime 2’nci bölgeden aday olan Mayorga, bölgenin yıllardır siyasetçiler tarafından ilgisiz bırakıldığına atıfta bulunarak, " Bölge yılladır ilgisizlikten yaralandı, hatta öldü" dedi.

Bölgeye gösterilmeyen ilgiye dikkat çekmeye çalıştığını ifade eden Mayorga, seçim kampanyası boyunca seçmene tabuttan çıkarak sesleneceğini ifade etti.
banner218

banner344

banner343

google-site-verification=XM_gwNkBaKM19LDHoKaTOmBzvkdlKwOdKMcUtov1R-k