banner158
banner218

Böyle baba mı olur! Korkunç gerçek canlı yayında ortaya çıktı...

Sunucu Esra Erol'un programına kızı için kayıp başvurusu yapan babanın gerçek yüzü gelen ihbar telefonlarıyla ortaya çıktı. 65 yaşındaki Nail Kurt’un yüzde 50 engelli olan kızını erkeklerle birlikte olmaya zorladı iddiasıyla stüdyoya gelen polis ekipleri tarafından gözaltına alındı.

Böyle baba mı olur! Korkunç gerçek canlı yayında ortaya çıktı...
banner216

Sunucu Esra Erol'un programında gerçekler ortaya çıkarak, bir genç kızın daha hayatı kurtuldu. 

65 yaşındaki Nail Kurt, Esra Erol’un programına başvurarak yüzde 50 engelli olan 23 yaşındaki kızının kaçırıldığını iddia etti. 2015 yılında açtığı mahkeme ile kızı Ceylan’ın kısıtlanması talebinde bulunarak vasisi olan Nail Kurt'un canlı yayına çıktığı ilk gün Esra Erol ekibi ihbarları değerlendirdi. 

Bugünkü yayında ise yüzlerce ihbar alan Esra Erol'un programına İzmir’in Kemalpaşa ilçesi, Manisa’nın Turgutlu ilçesi ve Afyonkarahisar’ın Çay ilçesinden sayısız telefon geldi. Yayına bağlanan kişiler, baba Nail Kurt’un engelli olan kızı Ceylan'ı yıllardır yaşlı erkeklerle tanıştırdığını ve onlarla birlikte olmaya zorladığını iddia etti.

65 yaşındaki Hulusi Boncuk isimli şahıs, kızı yaşında olan Ceylan ile bir dönem birlikte olduğunu ve bunun karşılığında baba Nail Kurt’a 10 bin lira para verdiğini itiraf etti. Esra Erol’da programını ihbar kabul eden emniyet yetkilileri hemen harekete geçerek, baba Nail Kurt’u kızını para karşılığı sattığı iddiasıyla canlı yayında gözaltına aldı. Gergin anların yaşandığı stüdyoda babanın gözaltına alınmasıyla beraber stüdyoda bulunan yüzlerce seyirci Esra Erol’u ayakta alkışladı.

Kaynak : İHA

Güncelleme Tarihi: 24 Eylül 2019, 12:08