banner339
banner313

Antalya'da 2 Saat Arayla 2 Cansız Beden Bulundu

Antalya'da boş arazide bir kişinin hareketsiz yattığını görenler ihbarda bulundu. Sağlık ekipleri şahsın hayatını kaybettiğini belirlerken, 2 saat sonra olay yerine 500 metre mesafeden bir ihbar daha geldi. Ekipler burada da bir şahsın cansız bedeni ile karşılaştı. İki gencin şüpheli ölümüyle ilgili inceleme başlatıldı.

Antalya'da 2 Saat Arayla 2 Cansız Beden Bulundu
banner401
banner427


Gelişmelerden anında haberdar olmak için Google News'te Aydınpost'a abone olun

Aydınpost'a Google News'te abone olun

Antalya'da boş arazide bir kişinin hareketsiz yattığını görenler ihbarda bulundu. Sağlık ekipleri şahsın hayatını kaybettiğini belirlerken, 2 saat sonra olay yerine 500 metre mesafeden bir ihbar daha geldi. Ekipler burada da bir şahsın cansız bedeni ile karşılaştı. İki gencin şüpheli ölümüyle ilgili inceleme başlatıldı.Antalya'da boş arazide bir gencin cansız bedeninin bulunmasından 2 saat sonra yaklaşık 500 metre uzaklıkta başka bir erkek cansız bedeni bulundu.

İHA'nın haberine göre; Muratpaşa ilçesine bağlı Yeşildere Mahallesi Gazi Bulvarı yan yol üzerindeki molozlarla çevrili ağaçlık alanda bir kişinin hareketsiz yattığını gören vatandaşlar, durumu 112 Acil Çağrı Merkezi'ne bildirdi. Sağlık ekipleri yaptığı kontrolde 25 yaşlarında olduğu değerlendirilen şahsın hayatını kaybettiğini belirledi. Üzerinden kimlik çıkmayan şahsın sağ ayağında derin bir yara izi olduğu görüldü.
banner218