banner339
banner274

Alman basınının yeni hedefi Amine Gülşe !

Cumhurbaşkanı Erdoğan'la fotoğraf çektirdikten sonra Almanya'da tepki toplayan Mesut Özil'den sonra şimdi de sevgilisi Amine Gülşe hedef tahtasına konuldu.

Alman basınının yeni hedefi Amine Gülşe !
banner401
banner399

Bild Gazetesi, Almanya Milli Takımı'ndan ırkçılık yapıldığı gerekçesiyle ayrılan Mesut Özil'in nişanlısı Amine Gülşe için "Mesut'un sevgilisi bu olayda ne rol oynadı? Bu kız ve ailesinin Mesut'un üzerinde etkisi var mı?" iddiasında bulundu. Gazete, Gülşe'nin nişanlısından Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'la fotoğraf çektirmesini istediğini yazdı.

MESUT'UN ERDOĞAN'LA FOTOĞRAF ÇEKTİRMESİNİ AMİNE GÜLŞE İSTEDİ

Gazete haberinde Gülşe'nin ailesinin "Erdoğan destekçisi" olduğunu iddia ederek Mesut Özil'in Cumhurbaşkanı Erdoğan'la fotoğraf çektirmesini isteyenin de Gülşe olduğunu öne sürdü.

"ISRARLA ÇEKTİRMESİNİ İSTEDİ"

Bild Gazetesi'nin baş editötörü Alfred Draxler, "Amine Gülşe'nin ailesinin Erdoğan'ın destekçileri olduğu biliniyor. Bu fotoğrafı Gülşe'nin kendisiyle evlenmek isteyen Mesut'tan ısrarla çektirmesini istediği yönünde ciddi iddialar var" yazdı. Haberde ikilinin yakın zamanda evleneceği ve Gülşe'nin sıklıkla Mesut'a destek ve aşk mesajları da atarak kafasını karıştırdığı ifade edildi.

Güncelleme Tarihi: 26 Temmuz 2018, 12:07
banner218