Bodrum FK, Süper Lig'e yükseldi Bodrum FK, Süper Lig'e yükseldi
Her yıl binlerce vatandaş tarafından yoğun talep gören ve binlerce vatandaşın başvurduğu Green Card sonuçları, online sistem üzerinden ilan edildi. “Peki, Green Card başvuru sonucu nasıl sorgulanır? Green Card başvuru sonucu nasıl öğrenilir?” tüm soruların yanıtlarını ve daha fazlasını haberimizin devamında bulabilirsiniz...

“Green Card sonuçları nasıl sorgulanır?” Sorusu adayların gündeminde büyük yer almaya devam ederken, konu ile ilgili yapılan incelemelere göre, GREEN CARD çekiliş sonuçları Türkiye saatiyle 4 Mayıs 2024 Cumartesi günü saat 19:00’da açıklandığı bilgisine ulaşılırken, Green Card başvuru sonuçları https://www.dvlottery.state.gov/ adresi üzerinden sorgulanabilecek. Siteye giriş yaptıktan sonra, teyit numarası kullanarak sonuçlar  öğrenilebileceği bilgisi verildi. “Peki, GREEN CARD başvuru sonucu nasıl öğrenilir?” diyorsanız eğer, Green Card başvuru sonuçları https://www.dvlottery.state.gov/ adresinden giriş yaptıktan sonra, karşınıza çıkan sayfada “UYARI” bulunmaktadır. Uyarının nedeni ise bir sonraki sayfa için “Onay Numarası, Soyadı ve Doğum Tarihi” alanlarının eksisiz bir şekilde doldurulması gerektiği için.

Green Card sonuçları 2025 sorgulama (dvlottery.state.gov) ekranı giriş yaptıktan sonra, Katılımcı durumunu çevrimiçi kontrol etmek için Katılımcının Onay Numarası, Soyadı/Soyadı ve Doğum Yılı gibi bilgilerinin alınmış olması gerekmektedir. Continue linkine tıkladıktan sonra yeni bir link karşınıza gelecektir.

Sonuçlarınızı kontrol edebilmek için elinizde CONFIRMATION (ONAY) numarası bulunması gerekmektedir. Confirmation numarasına sahip olan adayların https://dvprogram.state.gov/ESC adresinden sonuçları kontrol edebilecekler.

Onay numarasını öğrenmek isteyen adaylar, CONFIRMATION (ONAY) numarasını öğrenmek için öncelikle resmi Green Card Başvurusu Doğrulama Sayfası’na erişim sağlaması gerekmektedir.

Doğrulama için ise vize programı yılını seçilmesi ve akabinde soyadı, adı, doğum tarihi, e-posta adresi gibi bilgilerin talep edildiği formu eksiksiz bir şekilde doldurulması gerekmektedir.

Forumda talep edilen bilgiler, eksiklik yoksa karşınıza onay (Confirmation number) gelecektir.

Kaynak: f5haber