Arda Güler golünü attı, tarihe geçti: Ronaldo'yu geride bıraktı Arda Güler golünü attı, tarihe geçti: Ronaldo'yu geride bıraktı
19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı coşkusu tüm yurdu sardı. Vatandaşlar 19 Mayıs heyecanı yaşarken milli bayramı kutlamak, sosyal medya hesapları üzerinden 19 Mayıs sözleri paylaşmak isteyenlerin 19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramı mesajları ve sözleri araştırması başladı. Biz de günün anlam ve önemine özel olarak 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı ile ilgili sözler ile 19 Mayıs mesajları derledik. İşte kısa, uzun, anlamlı, resimli 19 Mayıs Gençlik ve Spor bayramı sözleri ve birbirinden farklı Gençlik ve Spor Bayramı mesajı…

Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün Bandırma Vapuru ile Samsun'a çıktığı gün, İtilaf Devletleri'nin işgaline karşı Türk Kurtuluş Savaşı'nın başladığı gün olarak kabul edildiğinden Cumhuriyetin çocukları bu özel ve anlamlı günü anmak için 19 Mayıs mesajları ve sözleri için arama motorlarına yöneldi. İşte 19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramı sözleri ile resimli kutlama mesajı…

19 MAYIS GENÇLİK VE SPOR BAYRAMI KUTLAMA MESAJI

19 Mayıs, milletimizin bağımsızlık ateşinin yakıldığı gündür. Atatürk'ü ve silah arkadaşlarını rahmetle anıyoruz. Gençler! 19 Mayıs, sizlere emanet edilen bir bayramdır. Bayrağımızı gururla taşıyın! Mustafa Kemal Atatürk'ün gençlere armağanı olan 19 Mayıs, özgürlüğün ve bağımsızlığın sembolüdür. Kutlu olsun! Bu topraklarda bağımsızlık meşalesinin yakıldığı gün olan 19 Mayıs, milletimize umut olmuştur. Nice 19 Mayıslara!

19 Mayıs, gençlerimizin enerjisiyle daha aydınlık yarınlara yürüdüğümüz gündür. Bayramınız kutlu olsun. Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı'nda, gençlerimizin azim ve kararlılığına güveniyoruz. 19 Mayıs kutlu olsun! Bir milletin yeniden doğuşunun simgesi olan 19 Mayıs, Atatürk'ün gençlere armağanıdır. Geleceğimizin teminatı gençlerimize selam olsun! Atatürk'ün izinde, onun ideallerine sahip çıkan gençlerimizin 19 Mayıs bayramını kutluyoruz.

19 Mayıs, bağımsızlık mücadelesinin ilk adımıdır. Bu anlamlı günü coşkuyla kutluyor, Atatürk'ü saygıyla anıyoruz. 19 Mayıs, gençliğin bayramıdır. Gençlerimiz, bu vatanın umut dolu yarınlarıdır. Bayramınız kutlu olsun! Milli mücadele ruhunun alevlendiği gün olan 19 Mayıs'ta, bağımsızlık aşkımızı bir kez daha haykırıyoruz.

Atatürk'ün gençlere inancı ve güveni, bugünümüzün ışığıdır. 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı kutlu olsun! Gençlerimizin dinamizmi ve heyecanıyla daha güçlü bir Türkiye için 19 Mayıs'ı kutluyoruz. Bir milletin yeniden dirilişinin simgesi olan 19 Mayıs'ta, geleceğimizin mimarları olan gençlerimizi selamlıyoruz. 19 Mayıs, Türk milletinin bağımsızlık ve özgürlük yolunda attığı ilk adımdır. Atatürk'ü anıyor, gençlerimize güveniyoruz.

Cumhuriyetimizin temellerinin atıldığı 19 Mayıs'ta, Atatürk'ü ve onun kahraman silah arkadaşlarını minnetle anıyoruz. Gençliğimizin enerjisi ve coşkusuyla, Atatürk'ün izinde ilerlemeye devam ediyoruz. 19 Mayıs bayramımız kutlu olsun! 19 Mayıs, bağımsızlık ve özgürlüğün simgesidir. Gençlerimizle birlikte daha aydınlık yarınlara yürüyoruz. Bayramınız kutlu olsun!

19 MAYIS GENÇLİK VE SPOR BAYRAMI İLE İLGİLİ SÖZLER

Atatürk'ü ve silah arkadaşlarını minnetle anıyor, bağımsızlık mücadelesinin ilk adımı olan 19 Mayıs'ı gururla kutluyoruz. 19 Mayıs, bağımsızlık meşalesinin yakıldığı gündür. Atatürk'ü ve Kurtuluş Savaşı'nın tüm kahramanlarını rahmet ve minnetle anıyoruz. Bir milletin yeniden doğuşunun simgesi olan 19 Mayıs'ta, Atatürk'ü ve onun izinde yürüyen tüm kahramanları saygıyla anıyoruz.

Atatürk'ün gençliğe armağanı olan 19 Mayıs, özgürlüğümüzün ve bağımsızlığımızın teminatıdır. Atamızı saygı ve özlemle anıyoruz. Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ü ve tüm silah arkadaşlarını, 19 Mayıs'ta minnetle anıyoruz. 19 Mayıs, bağımsızlık aşkının ve milli mücadelenin sembolüdür. Atatürk'ü ve onunla birlikte mücadele eden kahramanları rahmetle anıyoruz.

Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün Samsun'a çıkarak başlattığı bağımsızlık mücadelesinin ilk adımı olan 19 Mayıs'ı, onun anısına saygıyla kutluyoruz. 19 Mayıs, bir ulusun uyanışının ve dirilişinin tarihidir. Atatürk'ü ve silah arkadaşlarını rahmet ve minnetle anıyoruz. Atatürk'ün 'Milletin bağımsızlığını yine milletin azim ve kararı kurtaracaktır' sözünü hatırlayarak, 19 Mayıs'ta onun aziz hatırasını anıyoruz. Bağımsızlık mücadelemizin başladığı 19 Mayıs'ta, Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ü ve tüm kahramanlarımızı saygı ve minnetle anıyoruz.

19 Mayıs'ta, Atatürk'ün bizlere bıraktığı mirasa sahip çıkıyor, onun aziz hatırasını saygıyla anıyoruz." Bir milletin kaderini değiştiren 19 Mayıs'ta, Atatürk'ü ve onunla omuz omuza mücadele eden tüm kahramanları rahmetle anıyoruz. Atatürk'ün gençlere armağan ettiği bu anlamlı günde, onun ideallerine sahip çıkıyor ve saygıyla anıyoruz.